České Budějovice - OD Prior

Po - Pá 8:00 - 18:00
So 8:00 - 13:00
Ne ZAVŘENO
adresa

České Budějovice - OD Prior
Lannova tř. 1461/22
370 01 České Budějovice

Kudy k nám

Visa MasterCard ISIC Sphere

Všechny slevy a výhody
Volné pracovní pozice

Kudy k nám

  • Autem

    Nejbližší parkoviště Billa v ulici Jeronýmova nebo parkoviště Žižkova třída ve stejnojmenné ulici.

  • Autobusem

    Zastávka Jeronýmova, autobus číslo 11,14,16,19

  • Trolejbusem

    Poliklinika Sever, trolejbus číslo 1, 2, 3, 6, 9, 11, 14, 21 nebo Senovážné náměstí, trolejbus číslo 1, 2, 3, 6, 9, 16, 19, 21

České Budějovice - OD Prior

Prodejnu najdete na Lannově třídě, v Obchodním domě Prior. Ten leží přibližně 600 metrů od železniční stanice České Budějovice. To ocení nejen cestovatelé, kteří akutně potřebují doplnit zásoby čtiva těsně před odjezdem.

Prior zde působí jako dominanta. Byl totiž postaven za účelem podtržení důstojnosti této půvabné čtvrti ověnčené secesními budovami. Jeho výstavba probíhala v letech 1976 až 1979, což znamená, že v sobě skrývá kus historie. O to více se radujeme, že právě zde najdete naše knihkupectví.

A na co se v této prodejně můžete těšit? O DOBRÉ čtení zde rozhodně nebudete mít nouzi. Nechybí u nás spousta knih nejrůznějších žánrů. Připravte se především na spoustu bestsellerů a tucty kuchařek pro vyznavače zdravé, exotické, české i jiné kuchyně. Nezapomněli jsme ani na milovníky deskových her nebo na dárkový sortiment. Na této prodejně si navíc můžete vyzvednout zboží, které si objednáte prostřednictvím e-shopu.

Českobudějovická prodejna v Obchodním domě Prior voní novotou a dychtí po nových zákaznících. Naši šikovní prodejci se nemohou dočkat, až vám ochotně poradí s výběrem čtiva nebo třeba deskové hry. Tak co? Už se chystáte na lov dobrých knih?