Kolumbova záhada Steve Berry

Kolumbova záhada - Steve Berry

Kolumbova záhada

Steve Berry

Četl(a) jsem
Chci přečíst

Kniha ( pevná vazba )

 • Produkt je vyprodaný.

Část Berryho románu se odehrává v Praze!Nikdo neví, kde se narodil, kde vyrůstal a jaké měl vzdělání. Neexistuje žádný jeho věrohodný portrét. Byl zkušený námořník a zdatný navigátor, ale nedochovalo se žádné líčení jeho legendárních činů, které by pocházelo od očitého svědka. Dokonce i jeho hrob je zahalen tajemstvím, neboť nikdy nebyly nalezeny… Přejít na celý popis

Sleva na zdraví, sport a hubnutí Nejoblíbenější knihy o výživě, sportu a zdraví pouze do úterý se slevou 20 %. Více informací

Popis

Část Berryho románu se odehrává v Praze!Nikdo neví, kde se narodil, kde vyrůstal a jaké měl vzdělání. Neexistuje žádný jeho věrohodný portrét. Byl zkušený námořník a zdatný navigátor, ale nedochovalo se žádné líčení jeho legendárních činů, které by pocházelo od očitého svědka. Dokonce i jeho hrob je zahalen tajemstvím, neboť nikdy nebyly nalezeny jeho ostatky. Nazývali ho mnoha jmény, ale většina lidí ho zná jako Kryštofa Kolumba. Váže se k němu mnoho otázek, ale na žádnou neznáme spolehlivou odpověď.A pak je tady největší ze všech záhad…Investigativní novinář Tom Sagan píše tvrdé a otevřené články z nejkrizovějších oblastí světa. Když se však ukáže, že kontroverzní zpráva z válkou zmítaného regionu je podvod, ocitne se Saganova profesionální pověst i důvěryhodnost v troskách. Od té chvíle žije v jakémsi virtuálním exilu, pronásledován špatnými rozhodnutími i šokující pravdou, kterou nemůže dokázat: že jeho profesní krach byl úmyslnou sabotáží, jíž se dopustil neznámý nepřítel. Ale než Sagan ukončí své trápení stisknutím spouště, zasáhne osud v podobě záhadného cizince. Ten muž totiž přichází se žádostí, kterou nelze ignorovat.Zachariáš Simon má zevnějšek učence, zanícení fanatika a Saganovu dceru. Zároveň však zoufale prahne po něčem, co mu může opatřit pouze Sagan – po klíči k záhadě staré pět století, která by ovšem mohla zásadně ovlivnit i současný svět. Pro Sagana může být tato mise poslední možností, jak navázat zpřetrhaná pouta s dcerou a získat zpět ztracenou reputaci. Pro Zachariáše Simona je v sázce ještě víc – a postavit se mu na odpor znamená riskovat katastrofu s nedozírnými následky.

Sdílet 0

Nakladatel
Domino
datum vydání
1.8.2012
isbn
978-80-7303-742-0
ean
9788073037420
Počet stran
432
Vazba
pevná vazba
Rozměr
139x211mm

Bestseller v knihy Dobrovský

93715. v e-shopu | 94521. minulý týden

838. v Thrillery | 827. minulý týden

Hodnocení čtenářů

3.9 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 3.9 z 5

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček

  Zajímavá zápletka. Druhá polovina měla větší spád, byla akčnější. Závěr v jeskyni připomínal Indiana Jonese. Cotton chyběl, ale zase se jako bonus musí započítat Praha, kde se kousek příběhu odehrával.

  Kniha, Domino, 2012, 9788073037420

 • 4 z 5 hvězdiček

  Ke knize jsem se dostala přes kamarádku, která mi jí doporučila. Je to mix detektivky/thrilleru a historických faktů týkající se převážně Židů a jejich náboženských tradic. Autor na konci knihy objasňuje, které historické události jsou pravdivé a které si vymyslel. Obzvlášť jsem se těšila na část odehrávající se v židovské části Prahy, kterou jsem v loni navštívila a ráda jsem na tuto návštěvu zavzpomínala.

  Kniha, Domino, 2012, 9788073037420

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

34 prodejen s odběrem Zdarma