Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Kniha ( pevná vazba )
'My name is August. I won't describe what I look like. Whatever you're thinking, it's probably worse.' Auggie wants to be an ordinary ten-year-old. He does ordinary things - eating ice cream, playing on his Xbox. He feels ordinary - inside. But ordinary kids don't make other ordinary kids run away screaming in playgrounds. Ordinary kids aren… Přejít na celý popis
'My name is August. I won't describe what I look like. Whatever you're thinking, it's probably worse.'
Auggie wants to be an ordinary ten-year-old. He does ordinary things - eating ice cream, playing on his Xbox. He feels ordinary - inside. But ordinary kids don't make other ordinary kids run away screaming in playgrounds. Ordinary kids aren't stared at wherever they go.
Born with a terrible facial abnormality, Auggie has been home-schooled by his parents his whole life. Now, for the first time, he's being sent to a real school - and he's dreading it. All he wants is to be accepted - but can he convince his new classmates that he's just like them, underneath it all?
4.8 z 5 26 hodnocení čtenářů
21× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Anonym registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
pekna kniha pro vsechny, kteri maji radi jemny a dojemny pribeh
Dominik registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha je sice zařazená do kategorie pro mládež, ale jistě potěší i starší čtenáře. Čtenářovi se naskýtá pohled na situace z několika úhlů a citlivá hlavní postava Augusta s těžkým osudem vás provede celým dějem. Nádherná knížka o toleranci a pravém přátelství!
adask2000 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha pro každého. Smutná i veselá, o životě chlapce s postižením. Celou dobu jsem Augustovi přála, ať vše dobře skočí a nakonec jsem byla nadšená! Knížka se mi četla dobře, rozhodně doporučuji si přečíst! (Byť jen proto, že si člověk uvědomí, jak vnímají tito lidé byť jen "znechucené" pohledy lidí kolem sebe...)
Kristýna registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Kniha, která mi zlomila srdce, ale zároveň mě neskutečně u srdce zahřála. Nádherná knížka o malém Augiem. Jen doporučuji
Klara registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Knížka, která se četla sama. Rozhodně myslím, že zaujme jak malé, tak i dospělé čtenáře :)
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.