Twisted Games - Hry na ostří nože

Autor Ana Huang

Twisted Games - Hry na ostří nože

Autor Ana Huang

Součástí série: Twisted 2. díl z 4

Kniha ( pevná vazba )

Na prodejně

469 Kč s DPH
Běžně 529 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Opak věčnosti

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Opak věčnosti

Ta dívka mu nikdy nemůže patřit... to ho však nedokáže zastavit. Stoický, zádumčivý a arogantní elitní bodyguard Rhys Larsen má dvě pravidla: 1) Chránit své klienty za každou cenu. 2) Nezaplést se s nimi citově. Nikdy. A ještě nikdy nebyl v pokušení tato pravidla porušit... až doposud. Bridget von Ascheberg. Princezna, která je přinejmenším stejně… Přejít na celý popis

Emily McIntire: Zjizveni Scar jako utlačovaný bratr, Mufasa jako neschopný vládce, Sarabi jako mladá bojovnice prahnoucí po pomstě. Pociťte pod kůží jizvy postav temného románu inspirovaného Lvím králem. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Ta dívka mu nikdy nemůže patřit... to ho však nedokáže zastavit.

Stoický, zádumčivý a arogantní elitní bodyguard Rhys Larsen má dvě pravidla: 1) Chránit své klienty za každou cenu. 2) Nezaplést se s nimi citově. Nikdy. A ještě nikdy nebyl v pokušení tato pravidla porušit... až doposud.

Bridget von Ascheberg. Princezna, která je přinejmenším stejně tak tvrdohlavá jako on sám, se skrytým ohněm, který má tu moc proměnit jeho pravidla na popel. Není ničím, co očekával, a vším, o čem nikdy nevěděl, že potřebuje. Den po dni, centimetr po centimetru, boří ta žena jeho obranu, dokud není konfrontován s pravdou, kterou už nemůže popřít: přísahal, že ji bude chránit, ale jediné, co chce, je zničit ji. Vzít si ji. Protože ona musí být jeho. Jeho princezna. Jeho zakázané ovoce. Jeho zvrhlá fantazie.

Sdílet 0

série
Twisted 2. díl z 4
Další ze série
1. Twisted Love: Láska na ostří nože
2. Twisted Games: Hry na ostří nože
3. Twisted Hate: Nenávist na ostří nože
4. Twisted Lies: Lži na ostří nože
kategorie
Knihy » Beletrie » Knihy pro ženy » Romány pro ženy
Nakladatel
Baronet
datum vydání
29.03.2023
Počet stran
480
isbn
978-80-269-2041-0
Vazba
pevná vazba
ean
9788026920410

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.8 z 5 117 hodnocení čtenářů

97× 5 hvězdiček 15× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček klar8nka registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tak tahle knížka... četla jsem spousty knížek, ale téhle se žádná nevyrovná! První díl téhle série jsem přečetla za dvě odpoledne, ale ten druhý? Za jedno! Úžasná knížka. Strašně hezky se četla, stránky rychle mizely, a pocity přibývaly. Už se těším, na zbylé dva díly.

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026920410

 • 5 z 5 hvězdiček @books_by_dee registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  IG: books_by_dee První díl Twisted série jsem si zamilovala 😍, ale měl své chybičky. Hodnotila jsem 4 ⭐️, protože jsem prostě tušila, že přijde něco lepšího…a taky že přišlo. Twisted Games mě osobně úžasně sedlo a bavilo mě to od začátku do konce. Přesto, že má knížka 480 stran, měla jsem za 3️⃣ dny přečteno. Lepší knížku na začátek výzvy #sexyduben jsem si vybrat nemohla. Druhý díl vypráví příběh princezny 👸 Bridget a jejího bodyguarda Rhyse😎, který se zařekl, že ji bude chránit a rozhodně se s ní nezaplete. Bylo to celé takové kouzelné, pohádkové, romantické, ale plné žhavých scén. 🌶 Nechci spoilerovat, ale scéna v královském křesle v korunovačním sále...ehm…pardon (BOŽÍ). 😇 Bridget jsem si jako postavu oblíbila – byla to typická tvrdohlavá holka, které se nelíbí, když ji okolí určuje, jak má žít a co má dělat, a tak se s tím rozhodne něco dělat. Rhys, to je další božský book boyfriend.😎 Slíbil si, že se s Bridget nezaplete, ale už od prvního setkání věděl, že to nebude snadné. Jejich společné scény jsem milovala – obzvlášť jejich hádky. 😜 Líbilo se mi, že nám autorka taky trošičku nastínila 3️⃣ díl a taky, že jsme mohli vidět, jak pokračuje vztah Avy a Alexe z prvního dílu. Tohle vždycky ráda vidím, když autor svoje díly umí vkusně proplést.😀 Trošku jsem tam občas viděla inspiraci z filmů 🎬 Deník princezny, ale to mě vlastně vůbec nevadilo, vždyť já ten film miluju. Takže kdo Deníky miluje, tohle je to pravé pro něj, jen je to více spicy. 🔥 Ale autorka mě nedostala romantikou nebo žhavými scénami. Mě, stejně jako v prvním díle, dostala tím zvratem, tou akcí, který jsem nečekala nebo alespoň ne v takové podobě, ale byla příjemně překvapená.

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026920410

 • 5 z 5 hvězdiček Monika Bažantová registrovaný uživatel

  Je to fakt dobrá knížka a hlavně jako Rhys HALO ale he to fakt dobrý Story

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026922353

 • 5 z 5 hvězdiček Andrea registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Takhle kniha je jedním slovem DOKONALOST. Zhltla jsem jí za jeden večer a ani si nedovedu představit, že bych jí četla delší dobu. Měla jsem nutkání číst, číst a stránky rychle ubývaly. Oproti Twisted Love kde je trošičku drama, tohle byla příjemná romantika s malinko spicy scénama. Za mě určitě o stupínek výš než první díl. Už se těším až budou přeložené další dva. Rhyse jsem si zamilovala už před knihu a rozhodně to bylo oprávněné. Muž, který jsi prošel spoustou špatných věcí, ale naučí se milovat! Vlastně obě postavy vzájemně poznají, co je láska a musím říct, že jejich věkový rozdíl je boží… hlavně, když se kvůli tomu v jedné části vzájemně dobírali. A jsem ráda, že jako v prvním dílu, byli i zde ostatní postavy

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026920410

 • 5 z 5 hvězdiček Vendula Ledvinková registrovaný uživatel

  Tento příběh je úžasný, je skvěle promyšlený a napsaný. Je úžasně propojený s Twisted Love, ale ne na tolik abyste museli číst prvně TL, a až potom TG. I když jsem ráda, že jsem to četla postupně ❤

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026922353

 • 5 z 5 hvězdiček Eliška Mühlfeitová registrovaný uživatel

  MILUJU! potřebuji Rhyse v realitě

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026920410

 • 5 z 5 hvězdiček Monika registrovaný uživatel

  Knížka byla poutavá a už v půlce čtení 1. knížky ze série Twisted jsem věděla, že budu chtít druhý díl! A stálo to za to! Určitě řadím na seznam favorite!

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026922353

 • 5 z 5 hvězdiček Lucie Zobačová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Tak takhle knížka?! Jedním slovem wow, úplně jsem se do ní ponořila a přečetla ji téměř hned, vážně mohu doporučit

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026922353

 • 5 z 5 hvězdiček Eliška Končelová registrovaný uživatel

  Přečteno za JEDNO ODPOLEDNE! Začněte číst a nepůjde skončit. Rhys a Bridget jsou neskutečně boží. Je to moje oblíbená kniha! Je to tedy druhý díl, ale první k přečtení nepotřebujete. Určitě si přečtu i další díly.

  E-kniha, Baronet, 2023,

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika registrovaný uživatel

  První díl Twisted love se mi líbil trochu víc, ale i tak je tato kniha skvělá a rozhodně doporučuji

  Kniha, Baronet, 2023, 9788026920410

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 469 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora