3.0 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( měkká vazba )
- Produkt je nedostupný.
Paranormální detektiv Tomáš Kosek má problémů víc než dost. Nejenže dluží CIA službičku a musí pro ni vyřešit, proč se z amerických mariňáků stávají zombie, ale má na krku i pár hladových naštvaných démonů a bohyně, které získaly prastarou magii. K tomu mocného sumerského démona, jezinky a starou dobrou babu Jagu. To však není nic proti tomu,… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Prokletá
-
10 ZA 500,- Dívka ze země Venku 7
-
10 ZA 500,- Dívka ze země Venku 8
-
10 ZA 500,- Dívka ze země Venku 10
-
10 ZA 500,- Transcendence
-
10 ZA 500,- Dívka ze země Venku 9
-
10 ZA 500,- Rudá zem
-
10 ZA 500,- Prokletý polibek
-
10 ZA 500,- Na vrchol
-
10 ZA 500,- Rudí jezdci
-
10 ZA 500,- Dům o tisíci patrech
-
10 ZA 500,- Hacienda
-
Mlhovina: Až po okraj
-
10 ZA 500,- Ragnarok: Poslední boj 2
-
10 ZA 500,- Pravá bluesová kočka
-
10 ZA 500,- Sbohem, má růžová zahrado 1
-
10 ZA 500,- Muž v domácnosti 5
-
10 ZA 500,- Sbohem, má růžová zahrado 2
-
Legie 9: Na konci vesmíru
-
10 ZA 500,- Sbohem, má růžová zahrado 3
-
Bestseller Kde je Joanna
-
10 ZA 500,- Koruna otráveného stromu
-
B-SAFE AMAZON KINDLE (2020, 2019) LOCK 1283, ČERNÉ POUZDRO
-
Bestseller Připravujeme Lights Out: Posedlá
Paranormální detektiv Tomáš Kosek má problémů víc než dost. Nejenže dluží CIA službičku a musí pro ni vyřešit, proč se z amerických mariňáků stávají zombie, ale má na krku i pár hladových naštvaných démonů a bohyně, které získaly prastarou magii. K tomu mocného sumerského démona, jezinky a starou dobrou babu Jagu. To však není nic proti tomu, že se mu místo dcer mají narodit dvě děsivé zrůdičky. Ale kdo jiný by si s tím měl poradit než právě on? František Kotleta se vrací k jedné ze svých nejúspěšnějších literárních postav a je to jízda víc než podařená.Koskovy příběhy jsem postavil na jednoduché myšlence – jak by to vypadalo, kdyby to byla pravda, kdyby vúdú, candomblé a další magické systémy skutečně fungovaly přesně tak, jak jejich vyznavači věří. Většina Koskových příběhů je založena na skutečné historii a skutečné víře, ať už dávné, nebo současné. František Kotleta (* 1979) Autor dobré dvacítky knih, z nichž každá se stala bestsellerem. Nejprodávanějším spisovatelem v rámci české fantastiky se stal už díky své prvotině Hustej nářez (2010), ze které se nakonec stala série pěti knih popisujících boj upírů proti mimozemšťanům o nadvládu na Zemi. Mezi jeho nejslavnější romány patří ty z postapokalyptické série Spad a také cyklus paranormálních detektivek s religionistou Tomášem Koskem, který zahájila kniha Příliš dlouhá swingers party (2014). Jeho poslední romány jsou postapunkový Underground (2020) a Underground: Revoluce (2021), popisující příběh transhumánních prostitutek v Praze roku 2107. Obě knihy vyšly také v Polsku a v USA. Od roku 2020 píše spolu s Kristýnou Sněgoňovou populární space operu Legie o skupině lidí, která se vzepřela mimozemské dominanci. Je rovněž editorem antologií Ve stínu Říše, Ve stínu apokalypsy, Ve stínu magie, Krásky a vetřelci či Zákon genu, které představily současnou fantastiku tisícům nových čtenářů.
- Nakladatel
- Epocha
- jazyk
- čeština
- Počet stran
- 416
- isbn
- 9789027800995
- Vazba
- měkká vazba
- ean
- 9789027800995
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 49 hodnocení čtenářů
33× 5 hvězdiček 14× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Kachně registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Na tuto čtvrtou knížku ze série jsem se moc těšila a splnila zcela má očekávání. Pro mě klasika plná akce... spokojeně jsem ji přečetla za asi 10 hodin včetně spánku a vím, že se k ní budu vracet... stejně jako k ostatním knížkám tohoto autora :)
Přečíst více -
Tomík33 registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Závěrečný díl série o Tomáši Koskovi pokračuje v duchu trojky. To jest soubor povídek. Ubylo krve, zůstalo sexu, přibylo magie. Opět tu máme několik povídek, které nás přenesou do temného New Orleans, zářivé Paříže a rajského francouzkého ostrůvku. Setkáváme se starou partou, avšak osud jim připravil několik změn, o kterých si přečtěte sami. A protože je to prozatím díl poslední, posuneme se v posledním příběhu v čase, poznáme nového, zajímavého člena teamu a zároveň se s Koskem rozloučíme. No a jestli zemře, promění se v démona nebo něco jiného, to je na každém z Vás, aby si zjistil přečtěním knihy. Celá série je povedená a čtvrtý díl není vyjímkou. Čtivé, zajimavé, magické i vzrušivé.
Přečíst více -
Ilona Ležalová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Tak nějak je to stále dokola, žádná výrazná změna, žádné překvapení. Ale oceňuji smysl pro humor a podání.
Přečíst více -
Michaela Truhlářová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Tak tohle můžu. Přečteno za jedno odpoledne. Skvělý, čtivý.... prostě Kotleta.
Přečíst více -
Blue Raven registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Humorné, naučné , erotické , děsivé. Poslední díl série se opravdu povedl. Už není nic tak jako dřív. Pouť pana Koseka je jedna velká centrifuga, není čas odpočívat , je čas řešit záhady a napravovat zneužívání magie. Snad pak bude čas si dát kvalitní rum a doutník. Nebo taky ne.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
6 nejčtivějších novinek tohoto ledna
-
10 nejprodávanějších deskových her roku 2025 v síti Knihy Dobrovský
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Osamělý vlk: Nesbø změnil hrdinu, nikoliv kvalitu | RECENZE
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den