Samotka

Kniha ( měkká vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Dobrá záložka 80 - Princovo rozjímání

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

Dobrá záložka 80 - Princovo rozjímání

Pod nebem je peklo. Pod peklem je Výheň Káznice jménem Výheň… Představa smrti je tu vaší nejmenší starostí. Útěk je pouhý začátek…   Mysleli jsme, že se nám podařilo vyváznout, že jsme volní. Mělo nás napadnout, že z Výhně nevede cesta ven. Ocitli jsme se ještě hlouběji v útrobách vězení: zavření na samotce v místech, kde žijí skutečné noční můry… Přejít na celý popis

Gillian McAllisterová: Stane se včera Zítra se stane matkou vraha, ale to nesmí dopustit! Je odhodlaná vracet se den za dnem tak daleko zpátky časem, dokud nenajde způsob, jak tomu zabránit. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Pod nebem je peklo. Pod peklem je Výheň
Káznice jménem Výheň…
Představa smrti je tu vaší nejmenší starostí.
Útěk je pouhý začátek…
 
Mysleli jsme, že se nám podařilo vyváznout, že jsme volní. Mělo nás napadnout, že z Výhně nevede cesta ven. Ocitli jsme se ještě hlouběji v útrobách vězení: zavření na samotce v místech, kde žijí skutečné noční můry: správce, sípáči a něco ještě mnohem, mnohem horšího...
 
Čas neúprosně běží. Jestli brzy neutečeme, udělají z nás stvůry – jako z nich. Navždycky. V temnotě díry ožívají nejhorší přízraky.

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
Rozměr
131 x 202 x 21
jazyk
čeština
Počet stran
256
Vydání
1
isbn
978-80-7642-582-8
Vazba
měkká vazba
datum vydání
16.08.2021
ean
9788076425828

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 45 hodnocení čtenářů

31× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 2 z 5 hvězdiček Tereza Hrdinová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nejslabší díl z celé serie, ale nenechte se odradit a určitě pokračujte ve čtení

  E-kniha, Fobos, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Josef Kadavý registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Děj ubíhá v jednom kuse - občas trochu nostalgie ale v pohodě.

  E-kniha, Fobos, 2021,

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Sedláková registrovaný uživatel

  Knížka mě bavila stejně jako první díl. Vše bylo hezky popsáno a neměla jsem tendenci přeskakovat řádky jako u knížek co mě nechytnou :))

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

 • 5 z 5 hvězdiček Jindra Bubnikova registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knihu jsem koupila pro svého syna jakožto pokračování prvního dílu (lockdown útěk z vyhně).Knihu přečetl jedním dechem..vydržela mu jen 3 dny ..úplně ho pohltila... Všem doporučuje

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

 • 5 z 5 hvězdiček Maky registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Na tuto knihu jsem dlouho čekala, hned jak jsem přečetla prví díl, tak jsem věděla, že nutně potřebuji pokračovaní a to je tady! Knihu jsme objednali a dostanu ji na Vánoce, nemůžu se dočkat!

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

 • 4 z 5 hvězdiček Monika Hoffmannová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Lepší byl tedy 1. díl, ale tento taky nezaostával. Polovina knihy byla jen o tom, jak byl Alex zavřený v díře s jeho myšlenkami a přeludy. Na konci knihy už to vypadalo nadějně, ale opět je stáhla temnota zpět do Výhně. Těším se na další 3 díly knížek, až se tedy přeloží a budou tu k dostání.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

 • 5 z 5 hvězdiček Eleonora registrovaný uživatel

  Úžasná knížka, mužů jen doporučit. Čte se lehce a napínavý příběh nedovolí vám jí jen tak odložit. Vřele doporučuji.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Majnerová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Knížka zase plná napětí jako předchozí Lockdown, moc dobře se četla

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

 • 4 z 5 hvězdiček Nela ( IG: Copata.knihomolka) registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Samotka, stejně jako předchozí Lockdown, je jednohubkou na sobotní odpoledne. Na knížku jsem se velmi těšila, až mě mrzelo, jak rychle jsem jí opět stihla přečíst. Přiznám se, že jsem měla trochu obavy, co nám může autor přinést z díry, do které se chystal zavřít své hlavní hrdiny. Nicméně jsem byla příjemně překvapena směrem, jakým se příběh odvíjel. Tento díl značně poodhalil autorovy plány pro celou sérii a já se už teď těším na ty další díly a další plány úniku. Nemůžu se dočkat, co vše hlavní hrdinové ještě vyzkouší. První útěk v předchozím dílu byl poměrně dost riskantní a vyžádal si nové postavy, které jsou stejně sympatické jako ty předchozí. I vůči nim jsem byla dost skeptická, ale i přesto jsem si je oblíbila. Nechci ale prozrazovat mnoho, pokud jste se do série ještě nezačetli, ale můžu vám slíbit spoustu skvělého humoru, které ani těmto postavám, na pokraji smrti nehrozí. Je to přesně ten druh humoru co mám ráda a v téhle sérii mi opravdu sedí. Co mě mrzí je, že opět nebylo přímo osvětleno, zda se někam zavírají i „nesposlušné“ holky. I když musím uznat, že poodhalení některých místních praktik mi na mou otázku téměř odpovědělo, avšak možnost že by do toho mohly být zapleteny i dívky není zcela vyloučena. Ale chápu, že mladá chlapci jsou vhodnější „materiál“ v tomto směru. Tentokrát hodnotím 4/5, protože mi v tomto dílu chybělo trochu více akce, ale doufám, že další díl vyjde dříve než za půl roku, abych věděla jaké další možnosti útěku se nabízí (už mám pár teorií). To čekání na pokračování je nekonečné.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

 • 3 z 5 hvězdiček Recenzárium registrovaný uživatel

  Ani druhý díl z knižní série Útěk z výhně od autora Alexandera Gordona Smitha není veselé čtení. Ano ti kluci se dostali do vězení, protože si to zasloužili, nikdo z nich nežil vzorný život a každý má na rukou pomyslnou krev, nicméně místo, na které je spisovatel vyslal, je pekelnou dírou a skončit v něm by si nezasloužil nikdo. Výheň není obyčejné vězení, je to démonická laboratoř odkud nikdo nevyvázne živý a věřte nebo ne, smrt je zde vysvobozením. Pokud se autor snažil o to stvořit prostory, které by snad každého potenciálního grázlíka ovlivnily v rozhodování ve strachu, aby neskončil na podobném místě, zcela určitě se mu to podařilo, ovšem za předpokladu, že i ti, kteří se vydají na scestí, čtou knihy. Tentokrát se přesouváme ještě hlouběji do podzemí, a pokud se čtenářům již v prvním díle zdálo, že to není místo k životu, teď o tom budou přesvědčeni stoprocentně. Samotka je místnost v každém vězení, do které se nikdo nehrne, ale tady je vše ještě milionkrát znásobeno. Co se týče hororové atmosféry, musím uznat, že je zde vykreslena velice dobře, přesto jsem se neubránil pocitu, že knize oproti prvnímu dílu něco chybělo. Domnívám se, že v prostředí samotky mohla Alexova mysl dostat více prostoru, aby se zoufalství a bezmoc ještě umocnily, ale na druhou stranu chápu, že je série určená pro mladší čtenáře a ty by zase něco takového mohlo od knihy odradit. Pro věkovou kategorii -náct si myslím, že je to tak akorát. Ale upřímně? To, co se na samotce dělo, odchody příchody, nedovedu si představit, že by se v kontextu s prvním dílem mohlo něco podobného odehrávat. Zatímco jsem tedy s hlavními postavami v Lockdownu prožíval jejich úzkost, jakési lážoplážo v Samotce mi poněkud vadilo. Přesto se v knize několik opravdu silných momentů odehrálo, minimálně na jeden jsem myslel ještě dlouho po dočtení. První díl jsem hodnotil jako lepší průměr, dvojka spadla do běžného průměru. Tento fakt může být dán i tím, že již nejsem úplná cílovka, ale i přesto jsem si čtení moc užil a velice se těším na pokračování. Jednou se ten útěk přece povést musí. Pokud tedy hledáte knihy, které pořídit svým dětem, pro náctileté čtenáře úplně ideální čtivo - děsivé, napínavé a čtivé.

  Kniha, Fobos, 2021, 9788076425828

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 279 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora