6 červencových novinek, které si přibalit na dovolenou
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Kniha ( měkká vazba )
402 Kč s DPH
Běžně 449 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Siena se rozhodla opustit snoubence i život francouzské smetánky a hledá útočiště u sestry nedaleko Londýna. Ta však změní plány a Siena musí vzít zavděk spolubydlením s věčně nespokojeným Jasonem. Zpočátku se nemůžou vystát, ale když dostanou příležitost jeden druhého lépe poznat, začne to mezi nimi jiskřit stejně jako na svátečně vyzdobené… Přejít na celý popis
Siena se rozhodla opustit snoubence i život francouzské smetánky a hledá útočiště u sestry nedaleko Londýna. Ta však změní plány a Siena musí vzít zavděk spolubydlením s věčně nespokojeným Jasonem. Zpočátku se nemůžou vystát, ale když dostanou příležitost jeden druhého lépe poznat, začne to mezi nimi jiskřit stejně jako na svátečně vyzdobené Eiffelovce. Společná cesta do Paříže může splnit jejich nejtajnější přání. Vánoce se nezadržitelně blíží…
4.4 z 5 43 hodnocení čtenářů
25× 5 hvězdiček 13× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Veru19 registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Poměrně rychlé příjemné čtení, ale neočekávejte nic světoborného. Postavy se motají v kruzích, dialogy jsou často nesmyslné a půlka konverzací je useknuta koncem kapitoly. Spousta plot holes, úroveň rozhovorů vhodná pro teenagery. Taky to není úplně vánoční čtení, jak se kniha tváří podle obálky. 3/5, což je škoda, třeba S láskou od jezera bylo mnohem lepší.
Strawberry registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Hezký slowburn příběh na zimní počteníčko. Další knížka od Jules Wake a tahle mě nezklamala. Odvaha a odhodlanost. Touha a uvědomnění... Siena a Jason se mi opravdu moc líbili. Doporučuju
Lucie Strousková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Příjemně oddechové čtení. Někdy mi zde až vadí naivita hlavní postavy Sieny ale pokud jste četli pozdrav z Itálie víte přesně proč je Siena taková jaká je. Baví mě zde princip “z nepřátel milenci” i když ne tak úplně v pravém slova smyslu. Jason je naprosto dokonalý mužský charakter a neznám nikoho kdo knihu četl a nezamiloval si ho.
Gabriela Häusler registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Prijemna ctiva romantika, na jakou jsme od autorky zvykli. Sympaticka hlavni hrdinka, nektere mista sice trochu mimo realitu (nezkusena svadlena umi spravit kabat), ale jinak fajn.
Veruknihovna registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Jelikož miluji knihy, které autorka vydává pod svým dívčím jménem, ani jsem nepředpokládala, že by se mi tento příběh nelíbil. Siena byla taková moderní princezna. Žila v bohatství a na francouzském zámku. Měla luxusní auto, oblečení a kabelky, byt v Paříži, lukrativního snoubence, co víc by si mohla přát, že… Její život by přesně vystihl citát “Není všechno zlato, co se třpytí.” Byť měla z materiálního hlediska všechno, ve svém dosavadním životě byla velmi nešťastná. K příběhu bych měla jednu malou výtku. Siena byla na začátku příběhu vyobrazena jako hloupoučká, ale postupně byla vyobrazována skoro jako superžena.
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Slunce svítí, prázdniny jsou v plném proudu a spousta z nás si dopřává...
Pokud vám seriál Heated Rivalry (Spalující rivalita) nedal spát a zhlédli...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...