3.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha
- Produkt je nedostupný.
Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém – správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Mrchy
-
Zlodějka minulosti
-
10 ZA 500,- Prokletý polibek
-
AKCE Kavka & Řezník
-
AKCE Tah na branku
-
Sousedská výpomoc
-
Přísahej
-
Oslněni
-
Krvavé srdce
-
AKCE Na plný plyn
-
Bestseller Nevracej se pro mě
-
Twisted Games: Hry na ostří nože
-
Zajatkyně: Díl druhý
-
Dvojí tvář
-
Už nikdy tvá
-
Na ledě
-
Léto na venkově
-
Tanec pro dva
-
10 ZA 500,- Nekonečný pád: Vzhůru nohama
-
Zjizveni
-
10 ZA 500,- Zahrada slibů a lží
-
AKCE Moje lepší polovička
-
Unesená dědička
-
Až se znovu potkáme
Když se holka chystá na maturitní ples, je s tím pokaždé spousta starostí. Musí sehnat šaty a boty, aby byla co nejhezčí nebo aspoň co nejoriginálnější. Musí zajít ke kadeřníkovi a vymyslet parádní účes. A nakonec je nutné sehnat to, s čím je obvykle největší problém – správného kluka. Ono totiž nejde být hvězdou plesu, když má člověk vedle sebe toho největšího losera z celé školy!
Ne, na tak důležitou událost, jako je maturiťák, je nutné si obstarat přinejmenším slušný doprovod. Ten kluk nemusí být nutně nejkrásnější, ale měl by být aspoň zajímavý a zábavný. A pochopitelně se vám musí vyrovnat vlastnostmi a schopnostmi, abyste vytvořili správný pár – protože o to přece jde, že ano?
To poslední platí zejména pro případ, že máte nadpřirozené schopnosti jako Mary. Nebo když toužíte po někom, kdo vás pořád tak nějak přehlíží, a proto si musíte pomoci kouzly. Nikdo nechce dopadnout jako Madison, která zvolila špatně, zaplatila za to životem a teď se snaží uniknout temné magii svého tanečníka... Zkrátka a dobře, najít správného partnera je démonicky těžké, ale naprosto nezbytné, protože v opačném případě vás čeká... prokletý maturiťák!
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.0 z 5 2 hodnocení čtenářů
1× 5 hvězdiček 0× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Knihu jsem si pořídila kvůli Stephenie Meyerové (jedna z autorek). No celkem zklamala, i když jsem se u jedné dost bála (u té, kde je možné si přát nějaké přání a dívka si přeje zpět svého mrtvého přítele).
Přečíst více -
LabWitch registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Pokud hledáte perfektní způsob, jak si zkazit náladu a zároveň zapomenout na smysl slov „napětí“ a „zábava“, pak je tohle přesně ten materiál, který potřebujete. Dialogy tu mají úroveň školního recitačního kroužku a nervozita mezi lidmi by spíš způsobila rozpačitý úsměv než nějaký ten motýlek v břiše. Tempo je tak pomalé, že by se dalo měřit v žížalích a humor tak suchý, že by mohl klidně konkurovat pouštnímu písku v kategorii „nejméně vtipné“. Atmosféra připomíná středoškolskou sražku, kde nikdo nechce být, a všechno působí jako nekonečný záznam trapných momentů, které by bylo lepší zapomenout. S každou další stránkou roste touha po čemkoliv jiném, třeba i návodu na správné zalévání kaktusů. Závěr? Když už se chcete trápit, raději si dejte něco, co za to stojí, místo tohohle literárního karnevalu. Upřímně, někdy je lepší zapomenout a tvářit se, že to nikdy neexistovalo.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
Šangri-lu jsem v Tibetu nenašla: Nevšední cestopis, který dovede překvapit | RECENZE
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Klára Vajnerová: „Ráda si představuji, že jsem kmotrou knih“ | DOBRÝ ROZHOVOR
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR
-
I tentokrát jsme Obchodníkem roku s knihami. Děkujeme, že jste u toho s námi!