Eli: queer romance plná bolesti i ryzí lásky | RECENZE
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Kniha ( pevná vazba )
357 Kč s DPH
Běžně 399 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Při zaslání zboží balíčkem
K nákupu nad 1699 Kč dárek zdarma v hodnotě 198 Kč
Stalinova baletka - Příběh odvahy a boje o přežití v sovětském Rusku
První případ pro Leandera Losta, novou vyšetřovatelskou hvězdu v krajině krimi. Zářijové světlo v Algarve je opojně krásné. Na faroském letišti vítají podinspektorka Rosadová a její kolega Esteves šlachovitého chlapíka v černém obleku a s úzkou koženou kravatou kolem krku. Leander Lost, kriminální komisař z Hamburku, má sloužit jeden rok u… Přejít na celý popis
První případ pro Leandera Losta, novou vyšetřovatelskou hvězdu v krajině krimi.
Zářijové světlo v Algarve je opojně krásné. Na faroském letišti vítají podinspektorka Rosadová a její kolega Esteves šlachovitého chlapíka v černém obleku a s úzkou koženou kravatou kolem krku. Leander Lost, kriminální komisař z Hamburku, má sloužit jeden rok u portugalské Polícia Judiciária. Zvláštní teambuilding začíná.
3.8 z 5 5 hodnocení čtenářů
2× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
Stela registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Nejprve mě zaujala obálka a pak místo děje - portugalská Fuseta. Mé očekávání se vrchovatě naplnilo. Knížka je po všech stránkách úžasná. Napínavá, laskavá, s jižním temperamentem i tempem. Jak je uvedeno na obálce: Ten, kdo miluje Portugalsko, při četbě této knihy zatouží po dálkách.
Martina registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvěle namíchaný příběh - je tam nápaditá zápletka, sympatické obsazení, lákavé místo děje (včetně jídla a pití), napětí, humor i dojemné chvíle. Pohodová detektivka, rozhodně se však nebudete nudit, akce tam nechybí. V knihovničce řadím vedle série Případy komisaře Dupina - s komisařem Lostem v Portugalsku to bylo sice jiné, ale stejně fajn jako s Dupinem v Bretani.
Irena registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Byla jsem zvědavá na novou postavu komisaře, zda půjde o charismatickou osobnost a nebo zda někdo stvoří dalšího, dnes tak oblíbeného, chlápka s rozervanym nitrem, zničenou rodinou, válečným děsy nebo něco na ten způsob. Ano, bohužel se stvořila varianta b s aspergerovym syndromem takového stupně, že si říkáte, jestli nejde spíš o psychologickou sondu než o detektivku. Překladatel mě také zaujal, protože je text tolik prodchnut portugalstinou, že to dost ruší. S vypětím všech sil a s odhodláním, že se to zlomí jsem se dolouskala do půlky a zahodila. A to jsem velký fanda detektivky. Za mě zbytečná kniha
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Tahle kniha se ke mně původně dostala jen proto, abych ji předala někomu z...
Nestihli jste naše žhavé literární odpoledne na Masarykově nádraží, nebo...
Pokud nevíte, zda sáhnout po „nové Lukáškové“, váš osobní...
Po dočtení poslední knihy, která byla na můj vkus až příliš...
Už jste také někdy spadli do pasti algoritmu sociálních sítí? Znáte to....
Ne vždycky má člověk chuť vyrážet na nákup do obchodního centra. Někdy...
Pokud jste unavení ze všech těch varování, že světu hrozí atomová válka...
Od letošního CinemaConu už uběhlo pár týdnů, ale moje nadšení z...
Po knize Pošta Jindekde jsem sáhla hlavně proto, že mám tvorbu Emily J....