Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Podezřelý

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Podezřelý

Výjimečně se stane něco, co stmelí celé lidstvo, propojí osudy všech, jako by sebou zemská přitažlivost trhla a svět se na okamžik zmenšil, přiblížil, a každý jednotlivý člověk si pak pamatuje, kde byl, když se to událo nebo když se o tom dozvěděl. A někdy se svět zmenší natolik, že je z něj jenom jeden člověk. Jedna drobná lidská bytost v… Přejít na celý popis

Christopher Paolini: Murtagh Draci opět ovládají knižní žebříčky! Legendární série Eragon o dračích jezdcích pokračuje již svým pátým dílem! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Výjimečně se stane něco, co stmelí celé lidstvo, propojí osudy všech, jako by sebou zemská přitažlivost trhla a svět se na okamžik zmenšil, přiblížil, a každý jednotlivý člověk si pak pamatuje, kde byl, když se to událo nebo když se o tom dozvěděl.

A někdy se svět zmenší natolik, že je z něj jenom jeden člověk. Jedna drobná lidská bytost v opuštěném zálivu. Vyčkává a sepisuje kroniku nedávných událostí, na něž nelze zapomenout.

Román Ostrov v sobě spojuje milostný příběh a mrazivou dystopii, v níž islandské dějiny postihne nečekaný obrat. Klade otázku, co lidi spojuje a co je rozděluje.

Nefunguje telefonní, e-mailové ani internetové spojení se zahraničím. Od rána nepřistálo žádné letadlo a s posledními letadly od nás ztratili navigátoři spojení. U lodí je to totéž, na radaru se od rána neukázal žádný pohyb.

 

 

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
Rozměr
130x200
jazyk
čeština
Počet stran
272
Vydání
1
isbn
978-80-7390-972-7
Vazba
pevná vazba
datum vydání
14.01.2019
ean
9788073909727
 • Hana Wielgusová Hana Wielgusová

  Jasně jsem se orientovala a knihu o 272 stranách jsem přečetla během pouhých pár dní. Fandila jsem osobám, které jsem si oblíbila a přála jsem si, aby vše dobře dopadlo. Byla jsem dojatá, napnutá, místy rozhořčená.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.4 z 5 41 hodnocení čtenářů

21× 5 hvězdiček 18× 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 5.0 z 5

 • Martin Paseka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Přesně ten typ knihy, co čtenáře nutí přemýšlet, jak to se světem vlastně bude dál. Co bychom vlastně dělali bez vší energie, techniky a věcí zajišťující nám komfort. Děj se odehrává v překrásné přírodě na Islandu. Kniha je netradiční, čtivá a velmi inspirativní.

  Přečíst více
 • Zuzana Matějková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Čtivá a zdařilá kniha. Zajímavý příběh, byť námět není žádnou novinkou. Líbil se mi autorčin styl psaní, krátké kapitoly, islandská poetika. Nemohla jsem se odtrhnout. Na konci jsem litovala, že kniha není delší a že jsme se nedozvěděli trochu víc...

  Přečíst více
 • Lukáš Loužecký registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Jestliže máte rádi dystopie, tak tahle knížka je něco pro vás. Nejedná se o žádnou young adult slátaninu, ale dystopii pro dospělé. Zjistíte v ní, jak by vypadal Island, kdyby přišel o veškeré spojení s okolním světem. Budete sledovat proměny jednotlivých osob, které budou bojovat o vlastní přežití. Rozhodně parádní postapo, které ve vás zanechá silné pocity.

  Přečíst více
 • Lukáš Duda registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Popravdě jsem byl trošku zklamán dějem. Přišlo mi jako kdyby spisovatelka ztratila v půli dech. Zápletka byla celkem zajímavá. Přesto jsem čekal nějaký konec a vysvětlení co, proč a jak se stalo. Bohužel, ale to tam nebylo. Nejzajímavější na knize, bylo jak probíhá totalita a představa toho, že se to může stát i ve skutečnosti.

  Přečíst více
 • Pavel Bulín registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Desivy pribeh o vzniku totality

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda