On

Autor Empson Clare

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Krásná tvář

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 329 Kč

Krásná tvář

PODMANIVÝ ROMÁN O TRAUMATECH A LIDSKÝCH TOUHÁCH | Catherine se ocitá jako pacientka na psychiatrii ve stavu, kdy není schopna komunikovat se svým okolím. S pomocí mladého psychiatra, svých kamarádek a oddaného manžela Sama začíná pomalu rozplétat svůj zamotaný život plný viny, hanby, bolesti, smutku a lásky. Otevírají se jí dvě cesty, z nichž si… Přejít na celý popis

Léto bude čtivé! Vybav se k moři i na chatu od 19 Kč Na letišti, u bazénu nebo ráno při snídani na terase. Vyberte si dovolenkové čtení od 19 Kč Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

PODMANIVÝ ROMÁN O TRAUMATECH A LIDSKÝCH TOUHÁCH |

Catherine se ocitá jako pacientka na psychiatrii ve stavu, kdy není schopna komunikovat se svým okolím. S pomocí mladého psychiatra, svých kamarádek a oddaného manžela Sama začíná pomalu rozplétat svůj zamotaný život plný viny, hanby, bolesti, smutku a lásky.

Otevírají se jí dvě cesty, z nichž si musí vybrat. Dá přednost před bezpečným životem v manželství se Samem a jejich dvěma dětmi? Nebo půjde za Lucianem, jehož miluje již od univerzitních let? čas ubíhá a hrozí, že Catherine možnost volby ztratí a životní okolnosti rozhodnou za ní.

Catherine při své cestě za láskou a štěstím objevuje jejich odvrácenou tvář a zaplétá se do sítě vlastních i cizích temných stránek – poživačnosti, zatajování, nesplněných tužeb, klamů a polopravd. Dokáže se z ní dostat?

Nemůžu ji slyšet, aniž bych myslel na Catherine, aniž bych ji viděl, tak mladou a tak krásnou, tančící se zavřenýma očima a s pažemi vztyčenými vysoko nad hlavou. Tehdy naposled, co jsme byli spolu.

Změna ve mě je okamžitá a Rachel to samozřejmě vidí.

„Ach, Luciane,“ říká, a když se vedle ní posadím na pohovku, vidím, že její oči jsou plné slz. „Nikdy jsi nezvládl se přes ni přenést, že ne?“

 

Sdílet 0

Nakladatel
Vendeta
Rozměr
145 x 208 x 45
datum dotisku
1.10.2020
ean
9788075850744
Počet stran
408
Vydání
1
jazyk
čeština
Vazba
pevná vazba
datum vydání
29.09.2020
isbn
978-80-7585-074-4

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.7 z 5 14 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Eva Svobodová registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Kniha mne vůbec nenadchla, zdlouhavé, rozvláčnělé, ze slušnosti jsem ji dočetla, ale nedoporučuji

  Přečíst více
 • Lucie Životská registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Nevím jestli bych to zařadila pod "psychologický thriller", ale knížka se mi líbila. Chvilku mi trvalo si v hlavě poskládat jak na sebe jednotlivé události navazují, ale jakmile si to všechno sedlo tak jsem byla zvědavá na další stránku, jak to bude pokračovat... Upřímně jsem si myslela, že Catherine provedla něco daleko daleko horšího než co se opravdu stalo, ale i tak jsem nakonec spokojená - po přečtení to na mě působí jako příjemný napínavý spíše romantický příběh. Není to žádný wow efekt, ale i tak nejsem zklamaná, spíše než psychologický thriller bych to zařadila mezi romantiku pro ženy, ale přesto všechno fajn příběh.

  Přečíst více
 • Michaela Povýšilová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Rozvláčné, hlavní hrdinka si stále jen stěžuje, jak moc ji On chybí, ačkoliv rozhodnutí bylo vždy na ní. Jediné, co mě nutilo číst, byl fakt dozvědět se, proč nejsou spolu a přestala mluvit...

  Přečíst více
 • Petra Pokorná registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Mám velice rozporuplné pocity. Nepochopila jsem, proč je kniha zařazena jako psychologický thriller. Žádné velké napětí se nekonalo. Knihu bych zařadila mezi oddechovky, knihy pro ženy. Na jednu stranu mně kniha přišla trochu zdlouhavá, na druhou stranu jsem ji přečetla docela rychle. Pokud si ji koupíte, myslím, že litovat nebudete, ale žádné wau se asi nedostaví.

  Přečíst více
 • Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Zajímavý námět, trochu zdlouhavé. Dobré čtení.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda