3.3 z 5 hvězdiček
pevná vazbaKniha ( pevná vazba )
- Produkt je vyprodaný.
Cílem knihy je přiblížit čtenářů prostředí exekucí, poukázat na detailní chyby jednotlivých aktérů a detailně popsat, jaké postupy exekutoři používají. Příběhy sepsal člověk, který tyto výkony sám prováděl, a doplňuje je proto praktickými radami a doporučeními, jak správně postupovat.
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Dům polámaných andělů
-
DOBRÁ CENA Liška lovec
Zbývá 299+ ksKončí za 5 d -
10 ZA 500,- Mendelův trpaslík
-
I krása může zabíjet
-
10 ZA 500,- Ulička přízraků
-
Přiznání taxikářů
-
10 ZA 500,- Zázraky
-
10 ZA 500,- M jako máma
-
Striker force 7
-
Když spolu zvířata chodí
-
A noc byla jako samet
-
Deník mladého přírodovědce
-
Tajné recepty restaurace Kamogawa
-
Olive Kitteridgeová je zpět
-
Holé a trapné dýchání
-
10 ZA 500,- Cvičení důvěry
-
10 ZA 500,- Lišák a já
-
10 ZA 500,- Tisíc lodí
-
10 ZA 500,- Malá dunajská válka
-
10 ZA 500,- Nádherně pošetilá snaha
-
Bídnici
-
10 ZA 500,- Kdo zabil malého prince?
-
Brand New
-
10 ZA 500,- Spratci
Cílem knihy je přiblížit čtenářů prostředí exekucí, poukázat na detailní chyby jednotlivých aktérů a detailně popsat, jaké postupy exekutoři používají. Příběhy sepsal člověk, který tyto výkony sám prováděl, a doplňuje je proto praktickými radami a doporučeními, jak správně postupovat.
- Nakladatel
- Mladá fronta
- Rozměr
- 140 x 210
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-80-204-5147-7
- Vazba
- pevná vazba
- Hmotnost
- 299 g
- datum vydání
- 1.01.2021
- ean
- 9788020451477
- Počet stran
- 128
- Původní název
- Obchod s neštěstím: Jak utéct exekutorovi z lopaty
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
3.7 z 5 9 hodnocení čtenářů
3× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 1× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
-
Sona S registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček
Dobře se čte . Není to nudné čtení. I se člověk pobaví ale i mu zůstává rozum stát nad tím co vše je možné v životě zažít při takové práci. Autor uvádí i na co si dát pozor. A to je dobře. Že těch cest jak se dostat z dluhů je víc . Jen musí ten dotyčný proto něco udělat. Doporučila bych přečíst hlavně lidem co by si chtěli vzít úvěr nebo půjčku. Aby zvážil každý rizika. Jak by mohl dopadnout člověk, který nedostojí svým závazkům. Za mě pět hvězd.
Přečíst více -
Gabriela Bretschneiderová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Jenže nám to v boji proti bezpráví úplně nepomůže. Přesto inspirativní čtení, jak se nenechat nachytat na pohádky lichvy a exekutorů.
Přečíst více -
Andrea Provazníková registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Knihu jsem dostala za doplatek k objednávce asi za 5 Kč. Celkem jsem se na ni těšila. Přečetla jsem ji za jeden večer. Shrnutí? Je tam ať moc příběhů na tak mini knížku. Kniha je z roku 2018 a příběhy v ní obsažené z let 2006 - 2011 primárně. O platnosti některých věcí v roce 2024 už nemůže být ani řeč. Čekala jsem, že se skutečně něco dozvím, nedozvěděla jsem se nic. Je to pouze mile a tak trochu vtíravě psané vyprávění bývalého exekutora, ze kterého jde cítit, že se Vás jako dlužníka snaží dostat na svou stranu, tzn. stranu exekutorů a snaží se poukázat na to, jak oni to také nemají jednoduché, což do této doby ani nikdo nebagatelizoval. Předmět názvu knihy se dozvíte až na poslední dvojstraně knihy a vlastně to není ani nic, co bych doteď nevěděla a to se mě toto téma ani soukromě nijak netýká.
Přečíst více -
Sibillyn registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt Hodnoceno z aplikace
Občas vtipné, občas smutné. Příběhy ze života exekutora, který svou práci nedělá jen kvůli penězům. Rady jsou spíše pro lidi, kteří nerozumí světu peněz. Osobně pro mě v knize nic nového nebylo a ti, kteří by to třeba ocenili většinou knihy nečtou.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Sirotčinec slečny Peregrinové: fenomén, který z podivnosti udělal přednost
-
Proti předpisům: F1 romance s nečekanou hloubkou | RECENZE
-
Yarros oznámila dvě nové knihy. Fanoušci Čtvrtého křídla spekulují
-
Romantické útěky poprvé s barevnou ořízkou
-
Hra bohů: Frustrující, přitažlivá… a neodložitelná | RECENZE
-
Magnesia Litera 2026 zná vítěze. Nejvíce zazářila Mariborská hypnóza
-
Divergence se vrací: Veronica Roth oznámila dvě nové knihy
-
Sto květů – co zůstane, když člověk začne zapomínat? | RECENZE
-
Kdo je Freida McFadden? Autorka Pomocnice odhalila svou identitu
-
Pokračování Spalující rivality vyjde již v květnu!
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)