O dívce Grace

O dívce Grace

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Dobrá záložka 57 - To chce klid, čtenáři!

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

Dobrá záložka 57 - To chce klid, čtenáři!

David Winkler, tichý chlapec okouzlený nestálostí počasí a posedlý sněhem, žije na Aljašce ve městě Anchorage. Někdy vidí události ještě předtím, než se stanou: muže s krabicí na klobouky srazí autobus, sám David se v supermarketu zamiluje do krásné ženy. Sen o tom, že se mu nepodaří zachránit svou malou dceru při… Přejít na celý popis

Lucy Score: Co už nikdy nepřebolí Romantická komedie, která má vše, co od takového čtení potřebujete: humor, skvělou chemii mezi hlavními hrdiny, sympatické prostředí a pár pěkně žhavých scén. Senzace ze sociálních sítí konečně také v češtině! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

David Winkler, tichý chlapec okouzlený nestálostí počasí a posedlý sněhem, žije na Aljašce ve městě Anchorage. Někdy vidí události ještě předtím, než se stanou: muže s krabicí na klobouky srazí autobus, sám David se v supermarketu zamiluje do krásné ženy. Sen o tom, že se mu nepodaří zachránit svou malou dceru při záplavách, ho naprosto zdrtí. Odjede tisíce mil daleko, opustí svou rodinu, domov i budoucnost, aby vyplnění tohoto snu zabránil.

Na ostrově v Karibiku, kde skončí sám a bez peněz, navíc netuší, jestli jeho dcera přežila a jestli mu manželka útěk kdy odpustí. Zde mu poskytne přístřeší rodina s mladou dcerou. A právě ta ho nakonec probudí zpět k životu a přiměje ho hledat všechny, jež opustil. Doerrovy postavy jsou plné smutku a nenaplněných tužeb, ale také laskavosti. Jeho pochopení pro lidskou slabost je až neuvěřitelně jímavé.

 

Sdílet 0

Nakladatel
Moba
datum vydání
23.10.2017
isbn
978-80-243-7652-3
Počet stran
464
datum dotisku
13.12.2022
ean
9788024376523
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.8 z 5 22 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 5 z 5 hvězdiček Helena Beránková registrovaný uživatel

  Kniha plná emocí s příběhem, který Vás upoutá a často dostane do napětím.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 1 z 5 hvězdiček Zuzana Procházková registrovaný uživatel

  Kniha mě nebavila. Snažila jsem se jí prokousat do konce, když ani po 300 stranách nenaplnila moje očekávání, musela jsem ji odložit. Škoda.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 2 z 5 hvězdiček Tereza Blahová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Nechala jsem se zlákat krásným vzhledem knihy a výtažku z knihy. Znělo to zajímavě a napínavě. Opak byl pravdou. S postavou Davida jsem prožila skoro celý jeho život, ale pořád jsem čekala na něco víc a to nepřislo. Asi jsem měla velké očekávání od knihy a autora (Jsou světla, která nevidíme jsou super) a musím říct, že kniha mě vůbec nebavila. Já dočítám knihy, takže mi to trvalo, ale dočetla jsem to. Přišlo mi to zdlouhavé, nudné a skoro bez žádné akce.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 2 z 5 hvězdiček Kristýna registrovaný uživatel

  No, Anthony Doerra, obdivuju, zbožňuji. Po titulech Světla, která nevidíme, Zeď vzpomínek a povídkách Sběratel mušlí jsem musela mít i tuhle knihu. Předchozí jsou moje nejoblíbenější. Ale mám pocit, že tento román je přeceňován, dojemný zas tak není, je psán vytříbeným a zajímavým stylem, ale prostě to není ono. Na dlouhé večery ideální, ale abych bez té knihy nemohla bát a dychtivě se zajímala o konec ? To ne. Ano, zajímalo mě jak to dopadne, zajímal mě nějaký konečný zvrat, ale je to prostě nenáročné večerní čtení bez výraznějších emocí..

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 4 z 5 hvězdiček Barbora Brabcová registrovaný uživatel

  Kniha mě bavila. Téma znělo slibně, slovní zásoba autora byla široká. Popisy byly zajímavé, avšak někdy mi už lezly na nervy. Děj dělaly zdlouhavý, vláčný. Rozuzlení bylo, jak už je asi zvykem, na posledních stech stranách, což u knihy s téměř pěti sty stranami není úplně lákavé. Ze začátku si člověk přeje, aby to dobře dopadlo, a na konci ho to již přejde, poněvadž to, nač čekal, přišlo příliš pozdě a prvotní elán mezitím vyprchal. Ale jinak to stálo za to. Vzhledem k ostatním komentářům tady jsem se bála, jaká hrůza to bude, a vida - nebylo to tak hrozné.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 5 z 5 hvězdiček Eva Francová registrovaný uživatel

  Román o lidské slabosti a síle přírody. Hlavní hrdina David žije na Aljašce. V průběhu života zjistil, že se mu vyplní některé jeho sny. Když se mu zdá, že se mu nepodaří zachránit dceru při záplavách, rozhodne se „změnit“ osud a uteče tisíce mil daleko. Tím začíná jeho putování a poznávání. Miluji knihy Anthonyho Doerra. Toto je čtvrtá kniha, kterou jsem od něho četla a opět jsem nadšená. Vždy se dokáži ponořit do příběhu a prožívat s hrdiny jejich příběh. Po dočtení mám pocit, jako by byli moje rodina a já v příběhu byla s nimi. Tato kniha je o rodině, životě i o smrti. Je to smutné a dojemné čtení, ale díky naději je to i plné síly a odhodlání. Kromě lidských osudů, které jsou zde na prvním místě, se dozvíme spoustu zajímavých informací o vodě, sněhu i mracích. A to mám u knížek moc ráda, když mi mohou předat něco nového. Navíc mám ráda sny i jejich význam, takže hlavní téma je pro mě více než zajímavé. V knize se dostaneme na různá místa v Americe. Bude nám zima i velké horko, projdeme suchem i vydatnou bouří. Je tu ukázána síla přírody i to, že by si s ní člověk neměl zahrávat. Nádherný příběh, který mě uchvátil, užila jsem si všechna nádherná místa, úžasné popisy i zajímavé postavy.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 3 z 5 hvězdiček D. registrovaný uživatel

  Od tohoto autora jsem čekala mnoho. Jeho Světla, která nevidíme, jsou v mé knihovně na čestném místě. Škoda, že se mi tato kniha tak úplně nelíbila.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 4 z 5 hvězdiček Go-Bye registrovaný uživatel

  A. Doerr je perfektní autorka, kniha tedy byla jasnou volbou. Po přečtení x knih, které jsou si podobné stylem nebo tématy, jsou její knihy vždy parádní. Bohužel tato kniha mne až tolik neoslovila příběhem jako například Jsou světla, která nevidíme.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 3 z 5 hvězdiček Andrea Slavíčková registrovaný uživatel

  Oproti Jsou světla, která nevidíme, velký sešup směrem dolů. Plna očekávání jsem zakoupila a jsem zklamaná. Nebavilo mě to, nemohla jsem se začíst. Zásadně dočítám, ale na konci jsem měla pocit, že jsem nějak neporozuměla, proč byla kniha napsána.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

 • 4 z 5 hvězdiček Lily registrovaný uživatel

  Opět skvělý příběh plný emocí. Knihy tohoto autora vás vždy nutí se zamyslet nad svým životem, jsou napínavé a zajímavé.

  Kniha, Moba, 2017, 9788024376523

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 99 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora