Něžná náruč rodičů

Kniha

Na prodejně

447 Kč s DPH
Běžně 499 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Pavel Vrba - Básník na pěti linkách

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 399 Kč

Pavel Vrba - Básník na pěti linkách

Tato publikace je určena všem, kteří chtějí porozumět nejmenším dětem a nabídnout jim kvalitní péči. Vzhledem k tomu, že největší vliv na rozvoj dítěte v nejranějším věku mají rodiče, je kniha věnována zejména jim. Čerpat z ní ale mohou také dětské a ženské sestry, které se věnují předporodním kurzům, novorozenecké sestry, které po narození dítěte… Přejít na celý popis

Romány od RED a mangy od GATE pouze za 1 Kč! Ke každému nákupu nad 499 Kč v našich knikupectvích si můžete vybrat jednu knihu od značky RED či GATE za pouhou 1 Kč! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Tato publikace je určena všem, kteří chtějí porozumět nejmenším dětem a nabídnout jim kvalitní péči. Vzhledem k tomu, že největší vliv na rozvoj dítěte v nejranějším věku mají rodiče, je kniha věnována zejména jim. Čerpat z ní ale mohou také dětské a ženské sestry, které se věnují předporodním kurzům, novorozenecké sestry, které po narození dítěte pravidelně poskytují informace rodičům, zdravotní sestry, které pracují s kojenci v nemocnicích nebo kojeneckých ústavech, dětští lékaři soustavně sledující vývoj dětí v poradnách, rehabilitační pracovníci zabývající se rehabilitací kojenců a batolat, ale také pracovnice mateřských center a instruktorky baby klubů, které se věnují programům pro nejmenší děti.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
Rozměr
174 x 244 x 30
datum dotisku
9.10.2023
ean
9788024712109
Počet stran
304
Vydání
1
jazyk
čeština
Vazba
Knihy - vázané
datum vydání
1.12.2004
isbn
978-80-247-1210-9

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.9 z 5 14 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • Anonym registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Některé věci mi přišly zastaralé, některé moc fajn.

  Přečíst více
 • Petránová registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček

  Kniha mi přišla jak z dob před revolucí , jak zpracováním, tak obsahem. Z knihy jsem použila pouze dvě informace. Některé informace mi přišly zcestné, bohužel i někteří fyzioterapeuti knihu nedoporučují. Např. řešení odříhávání je u nás naprosto nepoužitelné , naše dítě by si nikdy neodříhlo a tudíž ani nenajedlo. V celé knize se prakticky stále dokola opakují stejné informace, stačí se podívat ba YouTube na desetiminutové video o péči o dítě a nepotřebujete tuto knihu.

  Přečíst více
 • Zuzi registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Knihu jsem četla,když jsem čekala prvního syna. Některé rady mi pomohly,jiné mi přišly nepraktické nebo úsměvné. Kniha není zas takovým přínosem, jak se o ní říká.

  Přečíst více
 • Jana registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Velmi přínosné informace o manipulaci, správném nošení dítěte. Kniha nám moc.pomohla

  Přečíst více
 • Kamila registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Pro prvorodice dobry navod,jak s detmi manipulovat. Kolik rad vyuziji v praxi, jeste nemuzu posoudit. Zpracovani knihy by mohlo projit modernizaci,ale to uz je jen kosmeticka zalezitost.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 447 Kč Nápověda