Nezbytné věci /

Autor Stephen King

Kniha ( pevná vazba )

Na prodejně

420 Kč s DPH
Běžně 520 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Krásná tvář

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 329 Kč

Krásná tvář

Městečko Castle Rock má nového obyvatele, sympatického cizince, který si na hlavní ulici otevře nevšední obchod s názvem Nezbytné věci. Co nabízí? Přesně to, po čem celý život toužíte. A co víc, pan Gaunt má i rozumné ceny. Zaplatíte směšně málo, ovšem musíte přihodit malou protislužbu, nic velkého, "nevinný žertík" jinému obyvateli městečka. Není… Přejít na celý popis

Doplňte knižnú zásobu | Doručenie cez Packetu ZADARMO Věděli jste, že z Knihy Dobrovský lze objednávat na Slovensko právě teď zdarma? Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Městečko Castle Rock má nového obyvatele, sympatického cizince, který si na hlavní ulici otevře nevšední obchod s názvem Nezbytné věci. Co nabízí? Přesně to, po čem celý život toužíte. A co víc, pan Gaunt má i rozumné ceny. Zaplatíte směšně málo, ovšem musíte přihodit malou protislužbu, nic velkého, "nevinný žertík" jinému obyvateli městečka. Není to zrovna fér, ale co, dotyčného vlastně ani moc neznáte a malý žert přece nikomu neublíží… S plynoucím časem však stoupá hladina vášní a nenávisti. Nakonec stačí už jen drobný impulz, aby byl uveden do chodu nebezpečný mechanismus vzájemného vyřizování účtů… doslova na nože. Geniálně jednoduché.

Sdílet 0

Nakladatel
Beta Dobrovský
Rozměr
128 x 212 x 42
jazyk
čeština
Počet stran
736
Vydání
4
isbn
978-80-7593-178-8
Vazba
pevná vazba
datum vydání
13.02.2020
ean
9788075931788

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 24 hodnocení čtenářů

18× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Shira009 registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Přemýšleli jste někdy nad tím, co pro vás znamená opravdu nezbytná věc? Kam až by jste byli ochotni zajít, aby jste onu vytouženou věc získali? Stephen King, geniální znalec temných zákoutí lidské mysli se vrací do městečka Castle Rock a rozehrává nekompromisní šachovou partii, odehrávající se na malé hrací ploše s velkým počtem hráčů. První polovina knihy je spíše popisná, druhá se zaměřuje na akci a dramatické události. Hlavní dějová linka se štěpí do několika vedlejších příběhů, které vedou k neodvratitelnému konci. Souhlasím s názorem, že hlavní devizou knihy jsou skvěle vykreslené charaktery. Každý obyvatel má své sny, tajemství, touhy, radosti, strasti a trápení. Nikdo není černobílý a každý je veden svými vlastními pohnutkami. Díky tomu s nimi soucítíte, nenávidíte je, milujete, odpouštíte.. stávají se reálnými lidmi. Pan Gaunt je pro mě osobně (po Barlowovi) druhým nejcharismatičtějším enemákem vůbec. Jeho psychologická hra a umění přesvědčit nebohé obyvatele, že nedělají nic špatného, je naprosto fenomenální. Stačí první nevinný žert a kostky jsou vrženy. Pokud se na začátku povzneste nad těmi 640 stranami, budete dozajista pohlceni atmosférou jednoho notoricky známého městečka, řítícího se do pekel.

  Přečíst více
 • ykwia registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Dejisko Castle Rock. To už dávno nebolo. Resp. to už bolo dávno. Pekný príbeh, množstvo postáv, ktorých príbehy sa navzájom prepletajú, ale pri čítaní sa človek nestratí, toho sa netreba báť... toho nie.

  Přečíst více
 • Jana Nunvářová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Bezva kniha. Určitě doporučuji.

  Přečíst více
 • Jan Goláň registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Je to první kniha od Kinga, kterou jsem četl a myslím, že jsem nemohl začít lépe. Začátek byl mírně chaotičtější, ale jakmile jsem se přes něj dostal, nemohl jsem se od knihy odtrhnout. Utvrdilo mne to v tom, že si od autora budu muset pořídit více čtiva.

  Přečíst více
 • Ondřej registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Nezbytné věci řadím mezi lepší knihy autora, bohužel mě nedokázala udržet v delším napětí. Doporučuji spíše zapáleným fanouškům Stephena Kinga.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 420 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora