4.2 z 5 hvězdiček
pevná vazba119 Kč
154 Kč
Ušetříte 35 Kč
Bazar zlých snů Stephen King
Kniha ( pevná vazba )
Také máte rádi dnes již legendární Odeonky? Právě nyní zakoupíte vybrané tituly v akci 1+2 ZDARMA!
Více informací
Nová povídková kniha slavného mistra napětí obsahuje i texty, které ještě nikdy knižně nevyšly! Každý příběh je navíc opatřen úvodem o tom, kdy a jak vznikal a co vedlo Stephena Kinga k tomu, aby ho vytvořil. Povídky spojuje téma morálky, viny a posmrtného života – při čtení máme možnost si klást řadu závažných otázek, například co bychom udělali jinak, kdybychom viděli do budoucnosti nebo kdybychom mohli napravit minulost. „Ty povídky jsem napsal pro vás,“ říká King. „Zkoumejte je po libosti, ale buďte opatrní. Ty nejlepší mají zuby.“
Jak si vede v knihy Dobrovský?
2859. v e-shopu | 5362. minulý týden
2405. v Knihy | 4447. minulý týden
Každá novinka Stephena Kinga je očekávána se zatajeným dechem. A s přáním, ať je to zase starý dobrý King. A Bazar zlých snů rozhodně nezklamal, spíše naopak. Mistr hororu je zpět.
Markéta Michalová
4.5 z 5 55 hodnocení čtenářů
30× 5 hvězdiček 18× 4 hvězdičky 3× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
5 z 5 hvězdiček Kateřina Dostálová
Absolutně skvělá kniha, jako každá od pana Kinga. Je velmi zajímavé dozvědět se, jak přišel na náměty k povídkám a celé pozadí jeho tvorby. Hned úvodní povídka Míle 81 je klasika, připomíná Z Buicku 8. Povídka Duna zase připomíná Ostrov Duma Key, ale přesto je každá jiná. Jako další nutno vypíchnout povídky Ur, Blokáda Billy, Ten autobus je jiný svět, Opilé rachejtle, Nekrology a poslední povídku knihy Letní Bouři. Ur je příběh o čtečkách a e-knihách a kam až čtenáře dokáží dovést. Jak se dá předpokládat, dovede Vás do jiných záhadných světů. Za mě je Ur nejlepší povídka z knihy, vtáhne do děje a soucítíte s hrdiny jako v delších dílech. Dokonalá, kingovská.. Blokáda Billy, autobus a rachejtle jsou jako ze života! A dokonalé zakončení Letní bouří, která je o konci světa. Povídky, jak je máme nejraději.
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
5 z 5 hvězdiček Katka Xsara
Když miluješ Kinga, není co řešit, nikdy nešlápneš vedle :-)
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
2 z 5 hvězdiček renett
Moc jsem se na ni těšila a očekávala další skvělé povídky... bohužel, za mě nejslabší kniha od mistra hororů
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
5 z 5 hvězdiček Lea
perfektní kniha, nesmí chybět ve vaší databázi přečtených knih a navíc King
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
4 z 5 hvězdiček Monika
Bohužel, za mě nejslabší mistrova povídková kniha (z těch co jsem četla). Některé jsem bohužel musela i přeskočit, přesto bych vyzdvyhla například hned první dílo Míle 81, která je Kingovskou klasikou či Ostrov Duma Kdy, že které jsem měla husí kůži.
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
5 z 5 hvězdiček Eicy
Zatím poslední Kingova sbírka povídek. Jako v každé předchozí jsou tam jak skvělé povídky, tak i poněkud slabší, ale celkově je to výborné čtení. Každý si v této knize najde to své. S Kingem a jeho povídkami prostě nikdy neuděláte chybu.
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
5 z 5 hvězdiček
Kinga mám hodně ráda, jeho knížky jsou super! Nicméně povídky mě většinou zklamaly.. ale Bazar zlých snů je výjimka potvrzující pravidlo. Povídky mě bavily, přečetla jsem je jedním dechem. Bylo tam všechno, co mám na Kingovi ráda. Dávám 5 hvězdiček :))
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
5 z 5 hvězdiček
Poslední povídka je děs běs, prostě King, prostě super.
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
5 z 5 hvězdiček Zuzana Šormová Janoušková
Velká a dobrá kniha od úžasného autora!
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424
5 z 5 hvězdiček Barbora Soldátová
Některé povídky slabší, některé perfektní. Knížka jako celej skvělá!
Kniha, Beta Dobrovský, 9788073068424