Lovec králikov (slovensky)

Autor Lars Kepler

Lovec králikov (slovensky) - Lars Kepler Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

    • Produkt je nedostupný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Tenkrát v Hollywoodu

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 397 Kč

Tenkrát v Hollywoodu

Ak sa v telefóne ozve detský hlas odriekavajúci básničku o králikoch, začnite sa báť o život!Nekompromisný komisár Joona Linna si vo väzení odpykáva trest za svojvoľný postup pri riešení predošlého prípadu. Jeho kolegyňa Saga Bauerová, komisárka švédskej bezpečnostnej služby na boj proti terorizmu, spolupracuje na vyšetrovaní vraždy švédskeho… Přejít na celý popis

Knihy
E-knihy
Audioknihy
Přehrát ukázku

00:00

00:00

Ihned ke stažení
329 Kč s DPH

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Ak sa v telefóne ozve detský hlas odriekavajúci básničku o králikoch, začnite sa báť o život!Nekompromisný komisár Joona Linna si vo väzení odpykáva trest za svojvoľný postup pri riešení predošlého prípadu. Jeho kolegyňa Saga Bauerová, komisárka švédskej bezpečnostnej služby na boj proti terorizmu, spolupracuje na vyšetrovaní vraždy švédskeho ministra zahraničia, ktorá sa udiala v Štokholme za mimoriadne kompromitujúcich okolností. Najväčším problémom polície však nie je iba hroziaci škandál, ale zistenie, že kriminalisti majú do činenia so zvláštnym typom sériového vraha. Saga Bauerová je presvedčená, že pri pátraní po ňom sa nezaobídu bez Linnových skúseností.Stredobodom strhujúceho deja sa nechtiac stáva televízna kuchárska hviezda Rex Müller, a to v čase, keď sa konečne chystá na dovolenku so synom Sammym. Pokojné týždne sa zmenia na boj o holý život. Joona Linna so Sagou Bauerovou musia spolupracovať tajne. Vedia, že vraha treba zastaviť čo najskôr, lebo hoci obetí pribúda, ešte ani zďaleka nepovedal posledné slovo. Surovo, krvavo, bez najmenších zábran, pomstychtivo a neústupne Lovec králikov kráča za svojím zvráteným cieľom.

Sdílet

Nakladatel
Ikar
Rozměr
160 x 235 x 35
datum vydání
1.09.2017
isbn
978-80-551-5540-1
Počet stran
512
Hmotnost
724 g
datum dotisku
25.12.2024
ean
9788055155401
Vazba
pevná vazba
Vydání
1
jazyk
slovenština
  • Petr Čapek

    Je v podstatě jedno, zda sáhnete po papírové, elektronické, či audio podobě této knihy, zážitek bude vždy naprosto skvělý. Lars Kepler se vrací v plné síle zpět a svým fanouškům servíruje další perfektní thriller, který slupnete maximálně za dvě tři odpoledne.

    Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.7 z 5 254 hodnocení čtenářů

198× 5 hvězdiček 36× 4 hvězdičky 15× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Jsem nadšená, že se autorská dvojice opět vrátila k dokonalému Joonovi a k temnému thrilleru. Opět brilantní zápletka, temný a dokonalý příběh.

    Přečíst více
  • Jana Staňková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Knížka, která se čte jedním dechem a nedá se od ní odtrhnout.

    Přečíst více
  • Táňa registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Moc se mi kniha líbila.

    Přečíst více
  • Barbora registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Skvělá a napínavá jako všechny knihy od Keplera.

    Přečíst více
  • Veronika Wisinská registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Brilantní!!!!! Nic jiného se však od této dvojice nedalo čekat, miluji knihy plné zvratů a autoři jsou v tomto mistři!! Playground je ma nejoblibenejsi a tato ji trosku dýchá na záda.

    Přečíst více
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda