Legends & Lattes

Kniha ( měkká vazba )

Do košíku

268 Kč s DPH
Běžně 299 Kč Nápověda Jsme transparentní

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Krásná tvář

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 329 Kč

Krásná tvář

'The most fun I've ever had in a coffee shop' - Ben Aaronovitch, bestselling author of Rivers of LondonLegends & Lattes by Travis Baldree is a cosy, heartwarming slice-of-life fantasy about found families and fresh starts - perfect for fans of TJ Klune, Katherine Addison and T. Kingfisher. High fantasy, low stakes - with a double-shot of… Přejít na celý popis

Na dovolenou se čtečkou? Výběr e-knih k vodě i na hory se slevou až 50 % V létě je potřeba myslet nejen na obsah zavazadel, ale i na obsah čtečky! Naplňte tu svoji skvělým čtení se slevou až 50 %. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

'The most fun I've ever had in a coffee shop' - Ben Aaronovitch, bestselling author of Rivers of LondonLegends & Lattes by Travis Baldree is a cosy, heartwarming slice-of-life fantasy about found families and fresh starts - perfect for fans of TJ Klune, Katherine Addison and T. Kingfisher. High fantasy, low stakes - with a double-shot of coffee.

After decades of adventuring, Viv the orc barbarian is finally hanging up her sword for good. Now she sets her sights on a new dream - for she plans to open the first coffee shop in the city of Thune. Even though no one there knows what coffee actually is.

If Viv wants to put the past behind her, she can't go it alone. And help might arrive from unexpected quarters. Yet old rivals and new stand in the way of success.

And Thune's shady underbelly could make it all too easy for Viv to take up the blade once more. But the true reward of the uncharted path is the travellers you meet along the way. Whether bound by ancient magic, delicious pastries or a freshly brewed cup, they may become something deeper than Viv ever could have imagined .

. . Return to the world of Legends & Lattes with Bookshops & Bonedust, the hilarious and heartwarming prequel to Legends & Lattes.

'This is a warm hug of a book, a place to retreat from the world for a little while, drink a coffee, and come out a little better' - T. Kingfisher, bestselling author of Nettle & Bone

Sdílet 0

Nakladatel
Pan Macmillan
Rozměr
130 x 296 x 23
jazyk
angličtina
Počet stran
325
Vydání
1
isbn
978-1-03-500732-5
Vazba
měkká vazba
datum vydání
19.10.2023
ean
9781035007325

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

  • Mano Mrkva registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Zajimavy pribeh. Miluju hlavni postavy a vedlejsi postavy. Asi jsem si nasel oblobenou comfort knihu <3 Doporucuji vsem, co chteji precist neco klidneho, bez prehnaneho drama, ale i tak s pribehem ktery ma hlavu a patu. Jako cukrare (a doufam i budouciho baristu) me to moc inspirovalo, abych s timto oborem pokracoval. <3

    Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 268 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora