Introvertův rok

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Krásná tvář

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 329 Kč

Krásná tvář

Introvertův rok je knihou, která introverty zavede na dobrodružnou cestu plnou sebezpytování a sebepéče. Michaela Chung přináší interaktivní plán pro introverty, kteří touží po přijetí sebe sama a chtějí žít plnohodnotný život podle svých vlastních pravidel. Na následujících stránkách obdržíte každodenní porci moudrosti, která posílí vaše vztahy,… Přejít na celý popis

Christopher Paolini: Murtagh Draci opět ovládají knižní žebříčky! Legendární série Eragon o dračích jezdcích pokračuje již svým pátým dílem! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Introvertův rok je knihou, která introverty zavede na dobrodružnou cestu plnou sebezpytování a sebepéče. Michaela Chung přináší interaktivní plán pro introverty, kteří touží po přijetí sebe sama a chtějí žít plnohodnotný život podle svých vlastních pravidel.

Na následujících stránkách obdržíte každodenní porci moudrosti, která posílí vaše vztahy, rozvine u vás skutečné sebevědomí a dovolí vám rozkvést vaším vlastním introvertským způsobem.

 • Pokládejte introspektivní otázky a probuďte svého vnitřního dobrodruha.
 • Získejte tipy ohledně toho, jak milovat svou introverzi i sebe sama.
 • Naučte se omezit prázdné tlachání a navázat skutečné spojení.
 • Zamyslete se nad ním, jak být nenápadně přitažliví v lásce i v životě.

A mnohem víc!

Introvertův rok je ideálním průvodcem, jenž introvertům pomůže snáze proplouvat výzvami a radostmi života v extrovertním světě.

Introverti jsou lidé, kteří získávají energii v samotě a ztrácejí energii v stimulujícím prostředí. Chápeme, že ačkoliv inroverti sdílejí řadu zvláštnůstek a vlastností, například že nenávidíme telefonní hovory a pohrdáme plytkou konverzací, každý z nás je jedinečný.

 

Sdílet 0

Nakladatel
Via
Rozměr
130x200
jazyk
čeština
Počet stran
256
Vydání
1
isbn
978-80-7585-548-0
Vazba
pevná vazba
datum vydání
21.01.2019
ean
9788075855480

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.8 z 5 30 hodnocení čtenářů

11× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Karolina Housová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Knihu jsem dostala od mých přátel jako že ze srandy prý se mám více socializovat a židle prý je návod jak. Mysleli si ze mě tím vytočí ale já se do ni začetla a hrozné mně baví.

  Přečíst více
 • Petr Pospíšil registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Knihu jsem sice nečetl tak, jak by se měla (chronologicky den odedne, neboť kniha je rozdělená na měsíce a ke každému dni je napsána nějaká motivující část, příběh anebo různé rady), nicméně kniha mne opravdu hluboce oslovila, obsahuje také tipy na další knihy, což je hezké plus.

  Přečíst více
 • Kateřina Majerová registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Velice krásné dílo, u něhož jsem se obávala, že bude jedno velké klišé. Nakonec to není tak špatné. Na knížce mě zaujala především stylizace. Vše je úhledné, jednoduché a čisté. Text není jednolitý a proto nenudí - je zde zvolena forma rozdělení textu do drobných pasáží, takže lidé si mohou po dnech ta moudra dávkovat. Z obecného hlediska bych neřekla, že kniha zaujme širší publikum, ale v rámci motivační literatury bych ji nezatracovala, v této kategorii je hodně knih beze smyslu, a tak může být tato kniha mírným odlehčením.

  Přečíst více
 • Maki registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Potřebujete skvělou motivaci, nebo jen pohladit po duši? Tahle kniha je to pravé!

  Přečíst více
 • Terezie Skalická registrovaný uživatel 2 z 5 hvězdiček

  Kniha předkládá trochu podivný mišmaš různých myšlenek, citátů, odkazů na další díla... mě neoslovila. Ale tuším, že v prodejnosti si nebude stát špatně. Už proto, že se veze na vlně motivačních knížek, které namísto kvalitního obsahu sází na takovou "pocitovou příjemnost" - zjednodušeně na to, že ve čtenářích vyvolávají příjemné pocity. Člověk se pak cítí dobře, má pocit, že kniha ho posunuje určitým směrem (pokud jo, tak je to dobré; obávám se ale, že to nebude nikterak horké). Jsou to knih určené pro široké publikum, které je ve své podstatě nenáročné. Zajímavé je, že těch skutečně vyhraněných introvertů je ve společnosti poměrně málo, a u těch bych si tipla, že možná tuto knihu ani nezakoupí.

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda