Den, kdy došly prachy
Den, kdy došly prachy - Milan Vodička Nedostupné

Kniha ( pevná vazba )

  • Produkt je vyprodaný.
E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Opak věčnosti

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 499 Kč dárek zdarma v hodnotě 349 Kč

Opak věčnosti

Věděli jste, že Velká krize podnítila vznik a rozvoj antikoncepce, reklamy nebo marketingu? Toto strhující čtivé vyprávění přináší stovky pozoruhodných lidských příběhů, ale i širších úvah. Dočtete se, jak krize nastupovala nenápadně a po tzv. krachu na newyorské burze ještě zdaleka neudeřila. Dozvíte se, jaké měla důsledky pro lidské osudy. Jak… Přejít na celý popis

Výlet do historie | Historické romány se slevou až 50 % Vydejte se skrze knižní stránky do časů minulých! Vybrané historické romány teď pořídíte se slevou až 50 %. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Věděli jste, že Velká krize podnítila vznik a rozvoj antikoncepce, reklamy nebo marketingu? Toto strhující čtivé vyprávění přináší stovky pozoruhodných lidských příběhů, ale i širších úvah. Dočtete se, jak krize nastupovala nenápadně a po tzv. krachu na newyorské burze ještě zdaleka neudeřila. Dozvíte se, jaké měla důsledky pro lidské osudy. Jak se přelila do Evropy a jak zasáhla Československo. Co na ni tenkrát platilo a co ji naopak prohloubilo. Zjistíte, že jste o tehdejší krizi až dosud nevěděli nic, anebo velmi málo. Kniha inspirativní a vzrušující.

Sdílet 0

Nakladatel
PRÁH
Rozměr
139x210mm
isbn
978-80-7252-260-6
Počet stran
248
datum vydání
17.06.2009
ean
9788072522606
Vazba
pevná vazba
jazyk
čeština

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

 • 4 z 5 hvězdiček Lucie Fendrichová registrovaný uživatel

  Velmi zajímavá knížka o velké ekonomické krizi na začátku minulého století. Text není suchopárný, naopak je doplněn o spoustu zajímavostí a jednotlivých lidských osudů.

  Kniha, PRÁH, 2009, 9788072522606

 • 4 z 5 hvězdiček Věra registrovaný uživatel

  Čte se velmi dobře, vtahuje do aktuální doby, přibližuje detailnější pohled do života lidí, na další příčiny a důsledky světové krize. Poskytuje čtenáři zamyslet se, co společného má popisovaná doba krize a současná tržní ekonomika. Jakou sílu má manipulační reklama bez ohledu na důsledky zdravotní i finanční. Posouvá k zamyšlení, jaké zřízení je pro lidstvo vlastně dobré. Zda kapitalistické nebo socialistické. Já poznala naštěstí obojí. Tím mám více zkušeností pro názor. Tato kniha mi k tomu všemu přispěla.

  Kniha, PRÁH, 2009, 9788072522606

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 0 Kč Nápověda