4.5 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( pevná vazba )
- Skladem 5+ ks
- Doručení V pátek 16. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
311 Kč s DPH
Běžně 389 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Dámy a pánové, připoutejte se, protože vás čeká opravdový zážitek. Je to už víc než třicet let, co David Hecl poprvé usedl do kokpitu. Tehdy ho trochu vylekal rámus motoru a těžko si pomyslel, že jednou to bude právě on, kdo do Prahy přiveze největší dopravní letadlo světa. Jako první Čech se stal kapitánem na Airbusu A380 ve dvou světových… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Manželství
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 500 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
Pilot odpovídá
-
Letecké katastrofy a jejich vyšetřování
-
Pilotkou Boeingu 737
-
Bestseller Atomové návyky
-
Jak létají dopravní letadla
-
Katastrofa letu 001
-
10 ZA 500,- První den zbytku života
-
Z Ruzyně do jižního Tichomoří
-
Bestseller Gazely
-
Dálkovky - Zlatá éra ČSA
-
Bestseller Proč spíme
-
Bestseller Šikmý kostel
-
Srdcař v cílové rovince
-
Deník farářky
-
15 roků lásky
-
AKCE Zeptejte se pilota
-
Slavomír Pískatý. 20 let kapitánem Jumbo Jetu
-
Vzpomínky na létající stroje
-
Bestseller Pomocnice
-
Prázdniny v Česku
-
Jak jsem potkal Prototypy
-
Kapitán
Dámy a pánové, připoutejte se, protože vás čeká opravdový zážitek. Je to už víc než třicet let, co David Hecl poprvé usedl do kokpitu. Tehdy ho trochu vylekal rámus motoru a těžko si pomyslel, že jednou to bude právě on, kdo do Prahy přiveze největší dopravní letadlo světa. Jako první Čech se stal kapitánem na Airbusu A380 ve dvou světových společnostech, v Emirates a v Korean Air. Navštívil desítky zemí, posbíral spoustu zážitků a v poutavém knižním rozhovoru se teď pokouší odpovědět na všechno, co vás kdy o létání napadlo. A možná i na to, co vás nikdy nenapadlo. Proč hladké přistání není úplně dobré? Mají piloti rádi potlesk? K čemu jsou na palubě pouta a k čemu sekyrka? Kdy se cestujícím neříká úplná pravda? Jací pasažéři byli princ Harry či Karel Gott? Jak se převážejí zvířata, orgány, zlato nebo lidské ostatky? Kde piloti při dlouhém letu spí a co jedí? Co všechno je na palubě trestné a proč se na toaletách nesmí provozovat sex?
Čekají vás témata vážná i nevážná. Odborná i laická. Dojde na turbulence, nouzová přistání, únosy i zdravotní problémy na palubě. Na své si přijdou letečtí znalci i ti, které létání jen baví. A vlastně i ti, kteří se ho zatím bojí. Otázky kladl novinář Martin Moravec, jehož předchozí knižní rozhovor s neurochirurgem Vladimírem Benešem byl oceněn v anketě Kniha roku.
- Nakladatel
- Moravec Martin
- Rozměr
- 150 x 215 x 22
- datum vydání
- 25.10.2021
- isbn
- 978-80-11-00103-2
- Počet stran
- 312
- Hmotnost
- 525 g
- datum dotisku
- 8.02.2023
- ean
- 9788011001032
- Vazba
- pevná vazba
- Vydání
- 1
- jazyk
- čeština
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 88 hodnocení čtenářů
73× 5 hvězdiček 12× 4 hvězdičky 2× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Danuše registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Moc hezky se čte :-)
Přečíst více -
Tery 11 registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Toho je moje první knížka,, rozhovorů'' od pana Moravce. A musím říct že je hodně zajímavá. Člověk se při čtení dozvěděl plno zajímavých věcí o létání, které ( třeba) nevěděl. Přiznám se, že mě nebavila kapitola,, Velryba '' (největší letadlo) , kde je moc technických věcí. Rozhodně se chystám přečíst zbylé 3 knížky od pana Moravce. A doufám, že připravuje nějakou další knihu.
Přečíst více -
Caroline Rudiková registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Tohle byl velmi rychlý průlet s hladkým přistáním. Fascinují Vás letadla? Milujete létání? Tato kniha přináší celou řadu zajímavých otázek a ještě zajímavějších odpovědí. Nejeden čtenář jistě ocení způsob dávkování informací. Náročnější témata se pro odlehčení střídají s humornými historkami. Musím Vás ale varovat, při čtení budete mít neustálé nutkání pokukovat po letenkách. Kamkoliv!
Přečíst více -
Žaneta Sádlová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvělá knížka. Moc mě bavila a David je velkej sympaťák 🤩
Přečíst více -
Zuzka-Knižníček registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Moje druhá kniha od autora, která je opět plná těch správných otázek a především zajímavých, poučných, úsměvných i vážných odpovědí. Vzhledem k tomu, že mě technická stránka letadel příliš nezajímá, tak jsem se občas musela pousmát nadšení pana Hecla, je krásné, jak každý má vášeň pro něco jiného. Každopádně kniha je plná zajímavostí, postřehů a běžný člověk se dozví spoustu nového. K přečtení rozhodně můžu doporučit.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
10 nejprodávanějších e-knih roku 2025 u Knihy Dobrovský
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Drby z Olympu - skvělý nadčasový komiks, který si nejde nezamilovat! | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE