0.0 z 5 hvězdiček
měkká vazbaKniha ( měkká vazba )
- Dostupné u dodavatele
- Doručení V pondělí 19. 1. předáme dopravci
- Osobní odběr ZDARMA ( Vyberte prodejnu )
289 Kč s DPH
Jsme transparentní
New York Times-bestselling author Marissa Meyer concludes her young adult retelling of Rumpelstiltskin in this breathtaking sequel!''The reigning queen of the genre.'' – New York Times''Intricate worldbuilding and star-crossed romance.'' – Publishers WeeklyIt isn’t true, she wanted to whisper. To lean forward and nuzzle her cheek against… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
The Cursed Melodies
-
Castle of The Cursed
-
Řetěz ze zlata
-
Kingdom of the Cursed
-
Tower of Dawn
-
AKCE Opium a absint
-
Onyx Storm
-
Cursed Boys and Broken Hearts
-
Bestseller Železný plamen
-
Fable
-
Démon z lesů
-
Bestseller Střelené kachny
-
Velký snář
-
Průvodce literární hysterií 19. století
-
Diamantový les
-
Medvěd Wrr
-
Onyx Storm
-
Neznámý žalm
-
Pán stínů
-
Ve stínu popela
-
A Game of Gods
-
Svět v bouři
-
Programování pro děti
-
The Embroidered Book
New York Times-bestselling author Marissa Meyer concludes her young adult retelling of Rumpelstiltskin in this breathtaking sequel!''The reigning queen of the genre.'' – New York Times''Intricate worldbuilding and star-crossed romance.'' – Publishers WeeklyIt isn’t true, she wanted to whisper. To lean forward and nuzzle her cheek against his temple. To press him against the wall and mold her body to his. I am not his. I will never be his.Serilda and Gild cannot break the curses that tether their spirits to Adalheid’s haunted castle. There they remain trapped for eternity. On the night of the Endless Moon, the Erlking means to capture one of the seven gods and so be reunited with his lover, Perchta, who has been banished to the underworld.But it soon becomes clear that the Erlking’s hunger for vengeance won’t be satisfied with a single wish, and his true intentions have the power to alter the mortal realm forever.Serilda and Gild have no choice but to thwart his plans, all the while solving the mystery of Gild’s forgotten name, and freeing all the ghosts kept in servitude to the dark ones. As the evil forces gather, it seems only their love is strong enough to sustain them . . .
- Nakladatel
- Faber & Faber
- Rozměr
- 197 x 129 x 39
- datum vydání
- 8.11.2022
- ean
- 9780571371600
- Počet stran
- 512
- Hmotnost
- 386 g
- jazyk
- angličtina
- Vazba
- měkká vazba
- Vydání
- 1
- isbn
- 978-0-571-37160-0
-
Helena Kubelková
Prokletá je zakončením a velkým finále duologie o Serildě, vypravěčce tajemných příběhů. Pokud jste nečetli Zlatou a chystáte se na ni, prosím, přečtěte si tuto recenzi raději až potom. Tady se pár spoilerů jistě objeví a nerada bych vám čtenářům zkazila skvělý zážitek.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 17 hodnocení čtenářů
10× 5 hvězdiček 5× 4 hvězdičky 1× 3 hvězdičky 1× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení knihy
Hodnocení našich knihkupců: 4.3 z 5
-
Eva Rodlova registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Krásné pokračování, čtivé, jedna akce za druhou vás udrží v napětí až do konce. Nemohla jsem se odtrhnout.
Přečíst více -
Smutná Veronika registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Oproti prvnímu dílu je to takové víc temné a akční.
Přečíst více -
Majky :) registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
Druhý díl byl za mě rozhodně větší jízda než ten první. Spousta emocí, citů a hluboká láska, která vás provází na každém kroku. Byl to vážně příjemný a lehký příběh, který rozhodně nezklame. Serilda a její milovaný Zlat touží po prolomení jeho kletby a zároveň celého království společně s hradem Adalheidem. Králi Duchů jak se zdá postupem času nebude stačit jen zlato, které Zlat se Serildou pro krále spřádali, ale bude chtít daleko dražší dar, který pro Zlata a Serildu bude znamenat vše. Dokážou Serilda i Zlat zjistit ztracené jméno prince, prolomit všechny tajemné kletby a společně ochránit své nenarozené dítě?
Přečíst více -
Amandir registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace
+ 5☆/5☆ je málo, tohle si jich zaslouží minimálně 100 + celý to bylo tak moc dokonalý, že ani nemůžu uvěřit, že to skončilo + ten konec, to bylo... rozhodně jsem si pobrečela + možná ten konec byl až moc šťastný, ale já to MILUJU + nemá to jediné mínus + Zlatův a Serildin humor, Ernenina bojovnost a tvrdohlavost... díky tomu jsem si tyhle postavy naprosto zamilovala + A že má hlavní hrdinka dítě? Tohle je asi jediná kniha, kde mi to nevadí - uznávám, jedno zanedbatelné mínus to má... ten porod byl až nereálně rychlý
Přečíst více -
Eliška Kayserová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Masterpiece
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Stále nemáte dárky? Nebojte, tyhle stihnete nakoupit i zítra!
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Darujte pod stromeček deskovou hru! | Vánoce voní knihou
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE