Amissa: Zmizelé

Autor Frank Kodiak

Kniha ( pevná vazba )

Na prodejně

29 Kč s DPH
Běžně 399 Kč Nápověda Jsme transparentní Nejnižší cena před akcí: 319 Kč

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Nepřehlédněte! Tento produkt je zařazen do Akce Thrillery a detektivky! V letním KNÍŽKODEJI do 99 Kč

Jedné deštivé podzimní noci se soukromí detektivové Rica a Jan Kantziusovi stanou svědky hrůzné události u dálničního odpočívadla. Neznámá dívka vběhne v panickém strachu přímo do vozovky, kde ji srazí auto. Už jí není pomoci. U odpočívadla je nalezena mrtvola muže, který dívku zřejmě unesl a pak se zastřelil.Soukromí detektivové zahájí pátrání a… Přejít na celý popis

Jennifer L. Armentrout: Duše krve a popela Jeho vzpomínky jsou poslední nadějí. Epický milostný příběh Poppy a Casteela opět ožívá – tentokrát bude ale svou verzi příběhu vyprávět Hawke. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Jedné deštivé podzimní noci se soukromí detektivové Rica a Jan Kantziusovi stanou svědky hrůzné události u dálničního odpočívadla. Neznámá dívka vběhne v panickém strachu přímo do vozovky, kde ji srazí auto. Už jí není pomoci. U odpočívadla je nalezena mrtvola muže, který dívku zřejmě unesl a pak se zastřelil.

Soukromí detektivové zahájí pátrání a zjistí, že jsou i jiné mladistvé dívky, které podobným způsobem krátce po stěhování zmizely. Stopa vede k „Amisse“, záchranné organizaci, která po celém světě pátrá po pohřešovaných osobách. Najednou už není nic jako dříve, a Rica s Janem se dostanou na stopu věcem, o kterých by raději nic nevěděli.

Sdílet 0

série
Kantziovi 1. díl z 1
Další ze série
1. Amissa: Zmizelé
kategorie
Knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Světové detektivky
Knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Thrillery
Nakladatel
Vendeta
Rozměr
140 x 210 x 40
isbn
978-80-277-0259-6
Počet stran
368
Vydání
1
ean
9788027702596
Vazba
pevná vazba
datum vydání
19.01.2022
 • Hana Wielgusová Hana Wielgusová

  Čeká vás napínavá a čtivá detektivka, která vás jen tak nepustí. Má všechno, co má mít. Autor zajímavě popisuje netradiční způsob vyšetřování obou detektivů, které se mimochodem částečně odehrává i v Čechách, jejich odvahu a vysvětluje i jejich pochopitelnou, a rozhodně ne finanční motivaci dotáhnout pátrání do konce. Dojde také k nervy drásajícím situacím, kdy bude jeden nebo druhý v takovém nebezpečí, že už ani nebudete věřit, že přežijí. Rovněž až naturalisticky vylíčené praktiky obchodníků s lidmi a jejich klientů vás pěkně vyděsí.

  Celá recenze

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 18 hodnocení čtenářů

12× 5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 4.0 z 5

 • Kateřina Krhutová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Knížka se četla velice dobře, od začátku měla spád, pořád se něco nového dělo. Skutečně dobře napsaný kriminální příběh. Vřele doporučuji k přečtení, určitě od knížky neodejdete. Doufám, že brzy vyjde od tohoto autora další.

  Přečíst více
 • Šárka Vyhlídalová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Příběh mě vtáhl do děje doslova od první strany. Od začátku to bylo napínavé, zajímavé, nepředvídatelné, neustále se něco dělo, objevovaly se další a další skutečnosti a já měla víc a víc otázek. Kapitoly končily tak, že mě nutily číst bez přerušení a knihu jsem tedy přečetla na jeden zátah. Doporučuji!

  Přečíst více
 • MARIE registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Darek pro dceru a byla nadšená. Knihu přečetla za týden a pochvalovala si jej.

  Přečíst více
 • Eva Francová registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

  Soukromí detektivové a zároveň manželé, Jan a Rica Kantziusovi, se dostanou k nehodě, kdy na dálnici vběhne dívka přímo pod auta. Jan s Ricou se pouštějí do vyšetřování a zjišťují, že se záhadně ztrácí mladé dívky, které se právě přestěhovali do jiného města. Navíc čím dál častěji vedou stopy k Amisse, záchranné organizaci, která pátrá po pohřešovaných osobách. Postupně zjišťují, jakou v tom hraje roli a začínají rozplétat jednu velkou záhadu. Tato knížka Vás od prvních řádků pohltí, od začátku je plná akce, ale i přesto se stihneme seznámit s několika postavami. Neřešíme zde pouze záhadné úmrtí mladé dívky, ale postupně se odkrývá tajemství Jana a Ricy, které nás nutí číst dál, abychom to odhalili celé. Díky krátkým kapitolám to má spád, dobře se to čte. Většina kapitol navíc končí tak, že prostě knihu nemůžete odložit a musíte pokračovat dál. I přesto všechno bylo v knize dost informací, dost postav, a ještě ani za polovinou jsem stále netušila, jak to do sebe všechno nakonec zapadne. Ke konci se však začalo vše rozplétat a jednotlivé dílky do sebe zapadaly a čtenář tak všechno pochopil. Navíc to bylo ke konci místy tak napínavé, že jsem chvílemi při čtení ani nedýchala. Připravte se, že se v knize občas objeví až nechutné a drsné popisy. Kniha byla čtivá, nutila čtenáře přemýšlet a až do konce jsme nevěděli, jak to vlastně všechno bude. Já bych možná uvítala trochu méně jmen a některé pasáže bych trošku zkrátila. Co mi však vadilo víc, byly chyby a časté překlepy, které se v textu objevily. Ale jako celek, to byl rozhodně fajn thriller, který stojí za přečtení a já se těším na další díl s Janem a Ricou.

  Přečíst více
 • Eliška registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt

  Úžasná! Pohltila mě hned od začátku, kapitoly skvělé krátké, dobře se čte a nemůžete přestat, napínavá!

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Nejnižší prodejní cena 30 dní před začátkem akce: 319 Kč Nápověda