Julia Heaberlin

Julia Heaberlin

Pro Julii Heaberlin hrála fantazie a psaní důležitou roli již od dětství. V dospělosti se z ní stala úspěšná novinářka, která pracovala pro Forth-Worth Star Telegram, The Detroit News a The Dallas News. Nejděsivější životní událost ji potkala již v mládí.

Více informací

Během poklidné večeře v restauraci měla Julia srdeční zástavu a přestala dýchat. Neznámá žena jí tehdy zachránila život. Byla to zdravotní sestra, která se zrovna v osudnou noc vyskytla v Detroitu, v té stejné restauraci. 

Před zahájením spisovatelské kariéry působila Julia Heaberlin na pozici asistentky šéfredaktora ve velkých metropolitních novinách. Editovala kriminální příběhy ze života, včetně série o vraždách náhodně vytipovaných dívek, které byly pohřbeny v mexické poušti.

Snila o napsání vlastní knihy, a proto se po pěti letech rozhodla opustit stabilní zaměstnání a snížit příjem rodiny na polovinu. Dva roky usilovně pracovala na dosažení svého cíle. Povedlo se. Momentálně píše svůj čtvrtý román.

V českém překladu vyšel její originální psychothriller Černooké Zuzany, který se ve Spojených státech řadí mezi uznávané bestsellery.  

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

Typ knihy

Stav

Hodnocení