After Polibek

Autor Anna Todd

Kniha ( měkká vazba )

Jak prohrát maraton

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 699 Kč dárek zdarma v hodnotě 279 Kč

Jak prohrát maraton

Jeans Story

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 219 Kč

Jeans Story

… můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát. Tessin pohodový život ale v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý… Přejít na celý popis

Letní obří KNÍŽKODEJ | Čtení do 99 Kč Stovky knih za maximálně 99 Kč! Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

… můj život a moje srdce už nikdy nebudou stejné. Potom, co do nich narazil Hardin, už ne. Tessa má všechno – žije v láskyplném prostředí s chápající matkou a má kluka svých snů, laskavého, milého, kterého jí závidí všechny kamarádky. Lepšího už si ani nemohla přát. Tessin pohodový život ale v okamžiku změní jediné setkání. Hardin je pořádně drzý kluk, s nepřeslechnutelným, nafoukaným britským akcentem, sexy rozcuchem, tetováním a piercingem ve rtu. Tessa si nemůže pomoct – Hardin je zkrátka jiný než ostatní kluci, které poznala… A to po všech stránkách – dovede být i pěkně krutý. Neměla by ho spíš nenávidět? Neměla by jím Tessa pohrdat? Jak to, že se od něj nemůže odpoutat? Nedokáže to – i přes všechny jeho chyby a prohřešky. Intenzivní vášnivou blízkost střídají neustálá Hardinova zmizení a výbuchy vzteku. Může takhle vůbec vypadat láska? Tessa sama nevěří, že by takový vztah mohl fungovat. Ale… jde odolat jeho polibku?

Sdílet 0

Nakladatel
YOLI
Rozměr
132 x 204 x 44
datum dotisku
13.02.2024
ean
9788024268354
Počet stran
536
Vydání
3
jazyk
čeština
Vazba
měkká vazba
datum vydání
1.08.2020
isbn
978-80-242-6835-4

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 153 hodnocení čtenářů

105× 5 hvězdiček 27× 4 hvězdičky 15× 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • Li registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček

  Naprosté a totální zklamání. Bad boy a hodná holka, kteří se do sebe zamilují. Láska jako trám, která je vlastně založena jen na hádkách a udobřovacích praktikách v podobě sexu. Děj nemá žádnou velkou zápletku, vlastně je celkem předvídatelný, všechny problémy se nakonec vyřeší děsivou výměnou názorů a jejich osvědčenou udobřovací metodou, díky které je jejich vztah zase na pár kapitol zalitý sluncem.

  Přečíst více
 • KačaOva registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Tato série má 4 díly a všechny přečtené jedním dechem . Občas se tam stavalo neco stereotipem ale i tak luxus !

  Přečíst více
 • Wajny registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Tato kniha mi dost připomíná Krásnou katastrofu - kniha si mi líbila, protože jsem u této knihy krásně uvolnila. Tess mi přišla ze začátku taková nevýrazná, bez sebevědomí - ale pak postupně se její charakter mění a to se mi opravdu líbí. Kniha je psaná lehce, svižně a nejsou zde žádné přebytečné pasáže, které by zdržovali od děje.

  Přečíst více
 • Archers registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

  Eee ne, někde jsem slyšela, že autorka původně psala příběh na wattpad a kvůli zájmu ho vydala. Jako takový příběh by mohl obstát, ale jako román? No nevím, mně na něm téměř nic nezaujalo, přijde mi to jako průměrná romance. Hardin je jasně bipolární, bum sem a klid tam. Jenže mi nepřišel skutečně vykreslený, nevěřila jsme mu to. Tessa ano, té se věřit dalo, ale štvala mě svou občasnou nevděčností a naivitou. Úroveň psaní také není nikterak vysoko, takže zůstávám u průměrného hodnocení.

  Přečíst více
 • Kristýna Černocká registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

  Začátek příběhu Tessy a Hardina, je to ten druh knížky, od které se nemůžete od trhnout. Doporučuji!

  Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 357 Kč Nápověda
Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora