Study in Scarlet & The Sign of the Four

Kniha ( pevná vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Otisk

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 1499 Kč dárek zdarma v hodnotě 399 Kč

Otisk

All legends begin somewhere, and the two novels here are where one of the world''s best-loved legends began. In A Study in Scarlet, Sherlock Holmes and Dr Watson first meet and investigate a seemingly impossible mystery that begins with a corpse in a deserted house. In The Sign of the Four the detective faces an even greater challenge: solving… Přejít na celý popis

Knihy
E-knihy
Audioknihy
Přehrát ukázku

00:00

00:00

Ihned ke stažení
199 Kč s DPH
Přehrát ukázku

00:00

00:00

Nedostupné
Zobrazit více
Související produkty
Popis

All legends begin somewhere, and the two novels here are where one of the world''s best-loved legends began. In A Study in Scarlet, Sherlock Holmes and Dr Watson first meet and investigate a seemingly impossible mystery that begins with a corpse in a deserted house. In The Sign of the Four the detective faces an even greater challenge: solving both the disappearance of Captain Arthur Morstan and the theft of the Agra treasure in India.Part of the Macmillan Collector’s Library; a series of stunning, clothbound, pocket-sized classics with gold foiled edges and ribbon markers. These beautiful books make perfect gifts or a treat for any book lover. In this edition, Sherlock scholar David Stuart Davies provides an illuminating afterword.

Sdílet

Nakladatel
Pan Macmillan
Rozměr
99 x 156 x 18
datum vydání
11.08.2016
ean
9781909621763
Vazba
pevná vazba
Hmotnost
186 g
jazyk
angličtina
Počet stran
328
Vydání
1
isbn
978-1-909621-76-3

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 8 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • Aríka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Jsem velkým fanouškem seriálu Sherlock, a proto se není čemu divit, když jsem se rozhodla přečíst si jednu z předloh seriálu. Tato kniha byla předlohou pro první díl první série s názvem "Study in pink." Knihu "Studie v šarlatové" jsem se rozhodla přečíst v originále, protože mě nepřijde anglický jazyk v této knize tolik náročný. Kniha mě opravdu bavila a nejen kvůli autorově geniálnosti vymyslet tak perfektní příběh, ale také kvůli geniálně vymyšlené postavě Sherlocka Holmese a jeho dedukci. Dr. Watson má být takový "ňouma" a to se autorovi také skvěle povedlo. Doporučuji

    Přečíst více
  • Zuzka-Knižníček registrovaný uživatel 3 z 5 hvězdiček

    Moje první knižní setkání se Sherlockem Holmese a panem Johnem Watsonem, no a vlastně jejich první vzájemné setkání je to také :-) Kniha se čte velice dobře, děj krásně ubíhá a je velmi dobře autorem vylíčen. Klasická detektivka, u které na konci knížky dochází k detailnímu rozuzlování celého příběhu. Miluju psa Baskervillského, Studie se mi také líbila, ale tzv. na zadek jsem si z ní nesedla, ale to nebylo ani účelem. Rozhodně jsem ráda, že jsem si knihu přečetla a že to byla právě "prvotina" těchto dvou šikovných literárních postav.

    Přečíst více
  • Oľga registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Prvý veľký prípad známeho detektíva a jeho verného priateľa. Príbeh o zoznámení, sťahovaní do spoločného bytu. Rozprávanie o veľkej láske dvoch mladých ľudí a geniálnom riešení Sherlocka Holmsa.

    Přečíst více
  • Terrii registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Hodnoceno z aplikace

    Se synem nás kniha velice bavila, nikdy jsme nezůstali u jedné kapitoly… taky skvěle vysvětlené pojmy a velká písmena vhodná pro začínající čtenáře mohu jen doporučit a chystáme se na další díl

    Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 268 Kč Nápověda

Články, které stojí za pozornost

Zobrazit blog

Články, které stojí za pozornost