Filozofie

Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Připravujeme

Řazení
Filtrovat

Filozofie

Patříte k ostříleným Dobročtenářům a rádi se občas pustíte i do knih s náročnější tématikou? Zajímáte se o osobní rozvoj, jste zvídaví a s chutí se učíte novým věcem?

Pak jste na správné adrese! Všechny knihy v této kategorii v sobě ukrývají spoustu moudrosti, užitečných rad a mohou vám pomoci překonat těžké životní situace.

Jednou z nejpůsobivějších knih této kategorie je bezpochyby kniha Mnich, který prodal své Ferrari. Příběh bohatého právníka, který po prodělaném infarktu kompletně přehodnotil svůj žebříček hodnot může sloužit jako inspirace všem uspěchaným lidem dnešní doby.

Novopečení rodiče pak jistě ocení zajímavý náhled na výchovu dětí v knize Koncept kontinua. Můžeme docílit toho, aby z našich dětí vyrostli šťastní a spokojení lidé?

A u štěstí zůstaneme i nadále- kniha Hygge - cesta ke štěstí vás inspiruje dánským smyslem pro pohodu a ukáže vám, jak je důležité najít si v dnešní zrychlené době čas na dobrou večeři s přáteli nebo na dlouhou relaxační koupel.

Tak honem popadněte svou oblíbenou knížku a udělejte něco pro své duševní zdraví. Vaše budoucí já vám zaručeně poděkuje.

Hodnocení

Top autoři

nejprodávanější