Ztracený Tim Weaver E-kniha

Ztracený E-kniha

Tim Weaver

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

229 Kč s DPH

lunární Už máte svůj lunární kalendář Krásné paní pro rok 2021? Více informací

Popis

LHAL VŠEM, DOKONCE I SÁM SOBĚ. A TO SE MU STALO OSUDNÝM…

Pro miliony obyvatel Londýna je ráno šestnáctého prosince stejné jako každé jiné. Ne však pro Sama Wrena, který vyrazí do práce, nasedne do metra – a už z něj nikdy nevystoupí. Žádní svědci. Žádný záznam na bezpečnostních kamerách. Po půl roce po něm stále není ani stopy.

Policie je bezradná, a tak Samova manželka Julia osloví Davida Rakera, který se specializuje na pátrání po pohřešovaných osobách. Ví, jak tito lidé uvažují. A také ví, že mívají jedno společné – důvodem jejich zmizení bývají hluboko pohřbená tajemství.

Případ Sama Wrena se ale od ostatních v mnohém liší a s každou odpovědí přináší řadu nových otázek, které nutí Rakera zpochybňovat úplně všechno, včetně vlastního úsudku. Dokáže Raker rozplést síť lží, jimiž Sam Wren opředl svůj život, nebo se stanou osudnými i jemu?

Sdílet 0

Nakladatel
Mystery Press
datum vydání
2018
Jazyk
čeština
Počet stran
432

Bestseller v knihy Dobrovský

46251. v e-shopu | 41884. minulý týden | 18160. nejlepší dosažené 29.07.2020

235. v E-knihy - Detektivky, Thrillery a Horory | 194. minulý týden | 179. nejlepší dosažené 16.11.2020

Hodnocení čtenářů

4.9 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Jitka Křížová

  Přečetla jsem jedním dechem.Opravdu skvělá knížka.Má spád,udržuje člověka neustále v napětí a očekávání dalšího vývoje .

  Kniha, Mystery Press, 2018, 9788075880840

 • 5 z 5 hvězdiček Jana Trestrová

  Moje první kniha od tohoto autora i této série. A mohu říci, super čupr. Moc mě to bavilo a během pár dnů to bylo přečtené. Celkem pět dní mi to trvalo, což je v letošním roce můj rekord. Jinak se z knihy letos moc courám. :D Ale zpátky k ději. :) David Raker sympaťák už od první zmínky o něm. Takže jsem si ho hned oblíbila. Healy, no tady sice je na skoro pokaždé na ránu, ale i když nevím co přesně se jeho dceři Leanne stalo (asi se dovím v předchozím díle, který budu číst, uvidíme), tak jsem všemu rozuměla. Je pravda, že každý je nějaký. Healy bude pro mě dobrák, který občas bude potřebovat dostat pěstí. Ale je podle mě férový, i když málem v tomto díle udělal obrovskou chybu. Ale nedivím se a chápu to. :) Davidson. Kapitola sama o sobě. Na zabití jako Sallows. Ignoranti, lháři, kteří se snaží jen o to, aby tou úspěšnou Star byli jen oni. Ale i takové charaktery k těmto knihám patří a člověk se s tím musí smířit. O čem jinak by děj knih byl, že? A Crowová. Tady zatím nevím co si mám myslel, ale i když na pár chvil, tak se mi zdála fajn. Uvidíme. :) A kdo je tím únoscem a zároveň i vrahem jsem neměla ponětí. I když nakonec jeden podezřelý byl a pak ještě jeden, tak musím říci, že jsem byla vedle jak ta jedle. Ale ke konci jsem přeci měla částečně pravdu v tom, že pravý vrah mrtvý nebyl, jak si všichni mysleli. Takže aspoň částečně jsem pravdu měla. A co ten konec? To jako fakt? Tak toto nerozdýchám. Jen doufám, že pohřeb byl někoho jiného a ne toho, koho si myslím. Sice jsem citlivá, ale toto jsem neobrečela z jediného důvodu. Sice třetí díl, ale pro mě první, takže do hlavních postav nejsem ještě až tak zažraná, proto slzy netekly. A taky v hloubi srdce doufám, že se u toho pohřbu šeredně pletu. Nerada se pletu, ale teď budu opravdu za to pletení mooooc ráda. :D

  Kniha, Mystery Press, 2018, 9788075880840

 • 5 z 5 hvězdiček Věra Reňáková

  Je dech-beroucí jak někteří lidé vidí něco víc než ostatní. A to je právě David Raker, myslí úplně jinak než celá policejní stanice. Vždy je o pár kroků v před. A víte co je nejhorší?? Nikdo mu nechce věřit, proto rád vyšetřuje sám. Totiž nikdy nevíte komu máte věřit. Kdo Vám vrazí kudlu do zad....a to někdy doopravdy.

  Kniha, Mystery Press, 2018, 9788075880840

 • 5 z 5 hvězdiček Martina B.

  Kniha mě upoutala na první pohled a už jenom bližší popis děje mě nadchl.... Koupila jsem a začetla se. Byla to dobrá volba, kniha je napínavá a příjemně se čte... Těším se na závěrečné rozuzlení

  Kniha, Mystery Press, 2018, 9788075880840

 • 4 z 5 hvězdiček Veronika

  První kniha od tohoto autora a byla skvělá. Děj krásně plynul, žádná nudná místa. Čte se opravdu sama. Doporučuji.

  Kniha, Mystery Press, 2018, 9788075880840

 • 5 z 5 hvězdiček Andrea Vrožynová

  Já ty knihy čtu sice nějak na přeskáčku ale to nevadí.Tahle mě teda ze všech autorových přečtených (4)bavila nejvíc.A hlavně od začátku,tentokrát to nebylo vůbec zdlouhavé,naopak,příběh mě upoutal hned od první strany. Hodnotím opravdu jako autorovou nejlepší.

  Kniha, Mystery Press, 2018, 9788075880840

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora