Ztracené elfeíny

Autor Terry Brooks

E-kniha

E-kniha

 • E-kniha je momentálně nedostupná

DALŠÍ FANTATICKÁ VÝPRAVA ZA MAGICKÝMI ELFEÍNY |  Elfka Aphenglow Elessedilová nemá zrovna šťastný život. Tím, že se připojila k druidskému řádu, strážcům magie a magických předmětů, si totiž znepřátelila většinu ostatních elfů včetně své matky.Když se však v rámci druidského úkolu probírá starými elfskými dokumenty, objeví něco jedinečného.… Přejít na celý popis

Colleen Hooverová, Tarryn Fisher: Nikdy, nikdy Novinka od hvězdných Colleen Hooverové a Tarryn Fisherová nadchne nejen všechny jejich fanoušky, ale i milovníky romancí s mysteriózním nádechem. Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

DALŠÍ FANTATICKÁ VÝPRAVA ZA MAGICKÝMI ELFEÍNY | 

Elfka Aphenglow Elessedilová nemá zrovna šťastný život. Tím, že se připojila k druidskému řádu, strážcům magie a magických předmětů, si totiž znepřátelila většinu ostatních elfů včetně své matky.

Když se však v rámci druidského úkolu probírá starými elfskými dokumenty, objeví něco jedinečného. Narazí na stopu, která by mohla vést k nalezení nejmocnějších artefaktů minulosti: dávno ztracených elfeínů. A Khyber Elessedilová, její příbuzná a Ard Rhys druidského řádu, je odhodlaná elfeíny najít.

Schyluje se tedy k velké výpravě za dobrodružstvím! Jenomže ne každý je představou nalezení elfeínů nadšený. Navíc má Drust Chazhul, zákeřný premiér Federace, své vlastní plány a velmi rád by dobyl Paranor, sídlo druidů, zatímco budou jeho obyvatelé pryč.

A výprava samotná zažije věci, které rozhodně nikdo nečekal…

Sdílet 0

Nakladatel
Fobos
jazyk
čeština
Počet stran
432
datum vydání
1.01.2020

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.6 z 5 10 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček Blanka Rubešová registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Za mě velmi podařený příběh. Velmi rychle jsem si oblíbila Aphenglow. Líbí se mi, že to není psané pouze z pohledu jedné postavy. Už se nemůžu dočkat, až se pustím do dalšího dílu.

  Kniha, Fobos, 2020, 9788075851956

 • 4 z 5 hvězdiček Alexiel registrovaný uživatel

  Jako všechny autorovy knihy velmi čtivá a napínavá, i když mám pocit, že trochu vykrádá sám sebe, jeho postavy mají mnoho společného s hrdiny jeho předchozích knih. Jediné, co mě ale doopravdy mrzelo, že jsem nějak minula informaci, že tato trilogie na sebe nenavazuje volně jako předchozí (kde lze číst jednotlivé knihy i samostatně, protože je každá kniha o nové generaci), takže jsem byla nedokončeným příběhem velmi nemile překvapena.

  Kniha, Fobos, 2020, 9788075851956

 • 5 z 5 hvězdiček Martin registrovaný uživatel

  Skvělé navázání na ságu Shannara. Jsem moc rád za český překlad. Doufám, že se bude Terry Brooks překládat dále. Tato kniha, která uvádí trilogii točící se kolem další generace Ohmsfordů, je pochopitelná i pro nové čtenáře ságy. I tak bych ale doporučil začít aspoň u knihy Shannarova Čarodějka a dočíst se až sem. Bude to možná rychleji, než byste čekali :)

  Kniha, Fobos, 2020, 9788075851956

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 290 Kč Nápověda