Popis

V předvánočním čase se dá zažít ledacos. Třeba zemřít velmi bizarním způsobem: zazděný v komíně, na sobě kostým Santa Clause. Čím se mrtvý muž provinil, že si zasloužil tak krutou smrt? Anebo se neprovinil vůbec ničím a stal se jen figurkou v šílené hře vraha?
Odpověď na tuto otázku nabídne detektivovi Marku Heckenburgovi svátek svatého Valentýna. V autě je nalezena dvojice mladých milenců, srdce mají probodnuté šípem. Ne, tohle už nelze považovat za náhodu. Heckenburg si může být jistý, že hledá vraha, pro něhož je zabíjení svébytný rituál, morbidní oslava tradičních svátků v kalendáři.
Pachatel, kterému policisté začnou přezdívat Znesvětitel, zjevně plní jakousi vyšinutou misi. Takoví lidé se nikdy nezastaví, dokud nedojdou až do konce. Kolik svátků ještě hodlá Znesvětitel krvavě oslavit? Kolik lidí ještě bude muset zemřít, než ho Heckenburg zastaví?

Sdílet 0

Nakladatel
Domino
datum vydání
1.01.2017
Jazyk
čeština
Počet stran
448

Jak si vede v knihy Dobrovský?

149909. v e-shopu | 149132. minulý týden

353. v E-knihy - Thrillery | 334. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

4.8 z 5 6 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 5 z 5 hvězdiček Denisa

  Skvělé pokračování, napětí, akce, no prostě dokonalý!! Nemůžu se dočkat Klubu zabijáků..

  Kniha, Domino, 2019, 9788074982071

 • 5 z 5 hvězdiček

  Šokující vraždy, skvělý policejní tým, který na rozdíl od svých knižních kolegů disponuje smrtelností a hlavně poctivě pracují a nemají geniální mozky. Třešničkou je snad stostránkové finále.

  Kniha, Domino, 2019, 9788074982071

 • 5 z 5 hvězdiček Šárka Fofoňková

  Nečetla jsem první knihu série s názvem Stalkeři, tudíž jsem vůbec nevěděla, do čeho jdu, do jaké hry s autorem vstupuji. A že je Paul Finch skvělý hráč, to si pište. Rozhodně si nebere žádné servítky a mrtvoly nám sází jednu za druhou. Některé pasáže popisující vraždy jsou hodně drsné. Připravte se na to. Přestože má kniha přes čtyři stovky stran, autor si dokáže udržet svižné tempo a čtenář nemusí mít strach, že by se nudil. Dokonce se panu Finchovi povedlo ve mně vzbudit pocity strachu. Jo, při čtení jsem se chvílemi vážně bála a poslouchala, co se kde v domě šustne. A to už se mi dlouho nestalo. Za sebe tedy tohoto autora určitě doporučuji a tím i tedy knihu Znesvětitel. Sama se ještě někdy podívám po Stalkerech, byť je to předchozí díl série. Detektiv Mark Heckenburg mě jako člověk baví, je mi sympatický, zkrátka jsme si sedli jak s autorem Paulem Finchem, tak s jeho hlavní postavou. V knize mě zaujala jedna podstatná věc a sice to, že se dozvídáme i něco málo ze života budoucích obětí sériového vraha. Autor nás s nimi vcelku dostatečně seznámí, přestože se s nimi dál v příběhu již v reálném životě setkávat nebudeme. Leda by někdo útok šílence přežil. Šance jsou však velmi nepatrné.

  Kniha, Domino, 2019, 9788074982071

 • 5 z 5 hvězdiček Tereza

  Knihu jsem přečetla během chvilky. Velmi napínavá, čtivá a pro milovníky psychopatů dokonalá. :D

  Kniha, Domino, 2019, 9788074982071

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora