Za úsvitu E-kniha

E-kniha

 • Ihned ke stažení

289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč Nápověda Jsme transparentní

Na břehu řeky Calumet je nalezeno tělo muže, který byl podle všeho zavražděný rituálním a velmi brutálním způsobem. Addie Bissetová, detektiv z chicagského oddělení vražd, hledá pomoc u svého přítele doktora Evana Wildinga, univerzitního profesora a forenzního sémiotika.Evan ale není jediný expert, který se má na vyšetřování případu podílet, a… Přejít na celý popis

Jo Nesbø: Noční dům Vcucl spolužáka masožravý telefon? To mu asi nikdo neuvěří... Více informací

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Na břehu řeky Calumet je nalezeno tělo muže, který byl podle všeho zavražděný rituálním a velmi brutálním způsobem. Addie Bissetová, detektiv z chicagského oddělení vražd, hledá pomoc u svého přítele doktora Evana Wildinga, univerzitního profesora a forenzního sémiotika.

Evan ale není jediný expert, který se má na vyšetřování případu podílet, a spolupráce nepřináší očekávané výsledky. Evan postupně odkrývá symboly a stopy, snaží se rozluštit a správně interpretovat vzkazy psané runovým písmem. Z rébusů, které vrah přezdívaný Vikinský básník zanechává, je jasné, že obětí bude přibývat.

Zpočátku policie a Evan tápou, zda si vrah své oběti vybírá proto, aby jimi uctil bohy, nebo zda je trestá za spáchané hříchy. Když se jim konečně podaří motiv odhalit, zjišťují, že je v ohrožení i Evanův život. A tak začíná závod s časem, který se verš po verši krátí.

Sdílet 0

série
Dr. Evan Wilding 1. díl z 1
Další ze série
1. Za úsvitu
kategorie
E-knihy » Beletrie » Detektivky, Thrillery a Horory » Thrillery
Témata
vyšetřování
Nakladatel
Vendeta
jazyk
čeština
Počet stran
368
datum vydání
1.01.2024

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

3.3 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

 • 4 z 5 hvězdiček Tereza Bartošková registrovaný uživatel

  Mimo případ lehce nahlédneme i do soukromého života Addie, která se potýká s pohrdáním vůči ženám od svých kolegů/nadřízených. Na druhé straně máme vševědoucího Evana, který když něco neví, hned si zjistí a později vás omráčí svými vědomostmi. Ty dva spojuje silné přátelství, které by možná jednoho dne mohlo přejít v něco víc. I když kniha na první pohled působí originálně, při čtení jsem měla pocit, že na příběhu vlastně zas tak nic originálního není - kromě runových hádanek. Každopádně, Addie a Evan v knize hodně vynikají. Diky nim si, podle mě, čtenáři sérii zamilují. Místy mě nudily zdlouhavé myšlenkové pochody a mnoho informací o Vikingských tradicích a Evanova “výzkumu až jsem z toho měla fakt plnou hlavu a navíc mi to vlastně k ničemu ani nebylo. Pro příběh to asi důležité bylo, ale podle mě se to dalo hooodně zkrátit. Naopak velké plus = čtivost! + autorka nám nabízela hned několik možných “tipů na vraha, nicméně byla jsem vedle jak ta jedle. Závěr mě překvapil! Věřím, že fanoušci detektivek/thrillerů si přijdou na své. Jen je potřeba se obrnit před množstvím informací, které se vám autorka (Evan) budou pokoušet naládovat do mozku. Mé hodnocení: 3,8*/5*

  Kniha, Vendeta, 2024, 9788027720637

 • 3 z 5 hvězdiček Adél registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  Dobrá a zajímavá zápletka. Nutí Vás pořád přemýšlet nad vrahem a hádankami. Začátek upřímně nic moc, ale najednou jsem byla na konci knížky. Čtyři hvězdičky jsou za mě moc, ale pokud vyjde další díl, určitě bude mít potenciál a koupím si ji :-)

  Kniha, Vendeta, 2024, 9788027720637

 • 2 z 5 hvězdiček Lenka Chvojková registrovaný uživatel Zakoupil produkt

  nebavila me, preskakovala jsem i odstavce

  E-kniha, Vendeta, 2024,

Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 249 Kč Nápověda