4.5 z 5 hvězdiček
E-knihaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Komisařka Katie Maguirová pronásleduje sériového vraha. Je slunná sobota a irská svatba je v plném proudu. Gaelská kapela vesele vyhrává. Svatební hostina však má už brzy hrozivě skončit. Ve spodním patře dortu totiž svatebčané najdou uříznutou hlavu místního cukráře. Katie Maguirová nemá žádná vodítka — dokud za děsivých okolností nezmizí… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Výjimeční lidé
-
Matčin hrob
-
Ochráním tě
-
AKCE Mizející dívky
-
Dokonalé stopy
-
Někdo blízký
-
Pozorovatel smrti
-
Případy Kim Stoneové 14: Spletité lži
-
AKCE Výkupné za krále
-
Vražedná čísla
-
Ráj mrtvých dětí
-
Tři malá prasátka
-
Kdy už přijdou dobré zprávy?
-
Umrlčí cesta
-
Dokonalé ticho
-
Bretaňský příliv
-
Inspektorka Lottie Parkerová 7: Zlomené duše
-
Strážce a další děsivé příběhy
-
AKCE Červený pokoj
-
Vodní andělé
-
Mé vnitřní dítě chce vraždit všímavě
-
Muž bez tváře
-
Dokonalá kořist
-
Vytoužená smrt
Komisařka Katie Maguirová pronásleduje sériového vraha.
Je slunná sobota a irská svatba je v plném proudu. Gaelská kapela vesele vyhrává. Svatební hostina však má už brzy hrozivě skončit. Ve spodním patře dortu totiž svatebčané najdou uříznutou hlavu místního cukráře.
Katie Maguirová nemá žádná vodítka — dokud za děsivých okolností nezmizí další místní podnikatel. Zdá se, že vraždy odkazují na Erinské velekrále, krutý gang mučitelů a vyděračů. Jsou to nebezpeční lidé. A aby Katie svedli ze stopy, nezastaví se před ničím.
-----
Masterton kombinuje dvě své silné stránky: krimi zápletku a hororové prvky — a tato kniha je důkazem, že i po změně žánru autor zůstal mistrovským vypravěčem.
Masterton sebevědomě prokazuje své schopnosti tím, jak se dokáže vcítit do obětí, konfrontovaných s nevýslovným násilím, a do samotné postavy komisařky Maguirové, která zůstává přesvědčivě lidská. Pokud jste ještě nečetli ani jeden díl série, přečtěte si teď všechny čtyři. – DAILY MAIL
Graham Masterton (nar. 1946) pochází z Edinburghu, v současnosti žije v Surrey v jihovýchodní Anglii. Ve čtyřiadvaceti letech byl jmenován výkonným šéfredaktorem časopisů Penthouse a Penthouse Forum. Proslavil se jako autor hororů — hned jeho prvotina The Manitou (Manitou, 1976) se stala bestsellerem a dočkala se i filmového zpracování. Celkem napsal třicet pět hororových románů, za něž získal mnohá literární ocenění. Tři z těchto knih byly zfilmovány. Píše také horory pro děti a mládež. Série o komisařce Katie Maguirové je jeho prvním počinem na poli krimi literatury, ovšem realistickými popisy násilí Masterton nezapře svou minulost autora hororů. Dosud vyšly romány: Bílé kosti (2013; česky Host 2014), Rozbití andělé (2013; česky Host 2015), Červená lucerna (2014) a Výkupné pro krále (2015, česky Host 2017).
- série
- Katie Maguireová 4. díl z 11
- Další ze série
-
3.
Červená lucerna
4. Výkupné pro krále
5. Krvavé sestry
6. Pohřbení
7. Pro svět mrtví
- kategorie
-
E-knihy »
Beletrie »
Detektivky, Thrillery a Horory »
Světové detektivky
- Témata
- sebedůvěra Edinburgh
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 5 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 1× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
-
Ondřej registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Vynikající
Přečíst více -
Ondřej Skorvanek registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Vynikající
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Pro mě zatím nejlepší díl ze všech, všechno s čím se musela Katie popasovat ji posunulo dál. A ten konec, dokonalost sama.
Přečíst více -
Jana Šimečková registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček
Tohle bylo docela napínavé. Spíše mě zajímalo, proč nešli pachatelé po bankách - byly to přece ony, kdo půjčovaly peníze podnikatelům?
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE