4.6 z 5 hvězdiček
měkká vazbaE-kniha
- E-kniha je momentálně nedostupná
Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit. Hanka u draků, Sváťa u jednorožců a Raf mezi sirénami… Než však škola začne, prožijí dny plné napětí na… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
AKCE Bestseller Fantasma
-
Strážkyně draků
-
Insomnia
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Bestseller Připravujeme Penzion v Portugalsku
-
Rande nanečisto
-
Drak do kapsy
-
AKCE Dračí oči
-
Bestseller Připravujeme Nocticadia
-
Kouzelníci z pradávna 2: Kouzlo druhé šance
-
Dračí oči – Čarodějka
-
Alenčina dobrodružství v kraji divů a za zrcadlem
-
Dračí hrozba
-
Neviditelný život Addie LaRue
-
10 ZA 500,- Carrie Soto se vrací
-
Rozervané království
-
Král hněvu
-
Strážkyně draků: Město tajemství
-
Když přišli psi
-
Koruna otráveného stromu
-
Příběh magie
-
Rafaelova škola: Písně sirén
-
Žena, která se naučila snít
-
Hon na knížete Draculu
Čtvrté pokračování Sedmého smyslu nám ukazuje závěrečný rok základní školní docházky Hanky, Sváti a Rafaela v Santareně. Musejí se rozhodnout, co budou dělat po škole, a vybírají si podle toho obory, v nichž se chtějí zdokonalit. Hanka u draků, Sváťa u jednorožců a Raf mezi sirénami…
Než však škola začne, prožijí dny plné napětí na cestě na Ostrov volby. Hanka si dokáže znepřátelit mocného, zlého, pomstychtivého kouzelníka a musí se ukrývat, protože jí hrozí smrtelné nebezpečí. Nakonec se události vyvíjejí opět trochu jinak, než si naši hrdinové naplánovali. Velká část děje se odehrává pod vodou mezi sirénami, kde se Hanka ukrývá před osudovým střetem s Vronem.
Na přání Plamovy matky dojde k pokusu vrátit drakovi chybějící část jeho dračí osobnosti a Hanka se dozvídá něco ze své minulosti.
Chcete vědět víc? Přečtěte si pokračování Sedmého smyslu, v němž opět nechybí ani napětí, ani humor, a kde opět vítězí nad zlobou a překážkami ryzí přátelství.
- série
- Sedmý smysl 4. díl z 10
- Další ze série
-
2.
Smrt kouzelného džina (brož.)
3. Únosce draků
4. Vrať drakovi, co je jeho (brož.)
5. Průvodce ztracených
6. Otrocká krása (brož.)
- kategorie
-
E-knihy »
Dětská literatura »
Knihy pro mládež »
Fantasy, sci-fi, horor pro mládež
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.8 z 5 11 hodnocení čtenářů
9× 5 hvězdiček 2× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Lenka Nguyenová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Boží!! Doporučuji všechny díly :-)
Přečíst více -
P.Chmel registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Ani čtvrtý díl této série není zklámání, děj je opět velmi čtivý a zajímavý. Stále si stojím za tím, že kniha vůbec není jen pro děti a dospívající, nevinné scény o cestování a kouzelných zvířátkách střídají scény o obchodování s lidmi. Při čtení tohoto dílu mi opět ukápla slza, jsem zvědavá, jak se příběh bude odehrávat dál.
Přečíst více -
Veronika Boudná registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Pořád je to úžasná, mohu říct dokonalé. Čtivé, nabyté akcí. Tenhle díl mi osobně zlomil srdce, ale nebudu spoilerovat, pravděpodobně se to stalo jen mně. Doporučuji.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Páni! Líčení světa sirén nám ukazuje celý nový svět, Sedmý smysl nikdy nepřestane překvapovat. Sourozenecký vztah mezi Hankou a Plamem je moc Krásný a věřím že takového brášku by si přála každá holčička. A s Vronem to už lépe dopadnout nemohlo. Zkrátka parádní konec.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Alchemised: Kniha, která vás zničí, ale stejně ji neodložíte | RECENZE
-
Proč si zamilovat Romantické útěky Julie Caplinové (a proč tentokrát zamířit do Portugalska)
-
Dračák & Drama: čtivá romantika s popkulturním srdcem | RECENZE
-
5 tipů na dětské knihy, které promění čtení v dobrodružství
-
5 knižních novinek na duben: od romantasy po mrazivý horor
-
Němá: když technologie začne vyprávět tvůj příběh | RECENZE
-
Spasitel: těžká váha mezi sci-fi, která má předurčeno stát se klasikou | FILMOVÁ RECENZE
-
Rytíř a můra – fantastický příběh Věštkyně, které je souzeno pít krev, topit se a snít | RECENZE
-
Zlatá grai: jedna z nejlepších českých fantasy současnosti vrcholí
-
Na tenkém ledě: hokejová romance, která pohladí po duši
-
Petra Lukešová: „Je to něco, co jsem chtěla dělat odmala. Doslova splněný sen” | DOBRÝ ROZHOVOR