Popis

Originální kniha, která vychází vstříc poptávce po jedinečnosti, po výrobku, který není prefabrikovaný, který nemá soused a který nelze koupit v stavebně kutilských obchodních řetězcích. V českém prostředí roste potřeba společenské konzumace dobrého jídla připraveného pokud možno na zahradě a s rodinou nebo přáteli. Také skutečnost, že uzeniny jsou velice často vyráběny spíše chemickou cestou než skutečným uzením, vede k zájmu o přípravu uzených pochoutek doma.

Čtenář získá podrobné informace o typech udíren, jejich konstrukcích, vnějším i vnitřním uspořádání. V knize najde přínosné návody jak si takovou udírnu postavit, a to včetně materiálů, stavebních postupů, bezpečnostních pokynů a rad i řešení optimálního umístnění v zahradě.

Vyvrcholením díla je pak vlastní uzení a konzumace. Čtenář se poučí o tom, co to vlastně uzení je, že se nejedná jenom o amatérské douzování, jaké jsou problémy při uzení, co a jak je možno udit a získá celou řadu nových receptů.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
1.01.2007
Počet stran
112

Jak si vede v knihy Dobrovský?

54931. v e-shopu | 57678. minulý týden

34. v E-knihy - Technická literatura | 30. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

1.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 1 z 5 hvězdiček Jiří Olomouc

    Velmi obecný popis informativního charakteru. Osobně mi radost neudělala. Odkazuje k nákupu další knihy, ale tu si půjdu před nákupem prohlédnout do prodejny.

    Kniha, Grada, 2007, 9788024718286

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora