4.6 z 5 hvězdiček
měkká vazbaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB PDF
289 Kč s DPH
Běžně 319 Kč
Nápověda
Jsme transparentní
Nad jedním malým městečkem s vysokou kriminalitou se rozkládá tajemný Černěhvozd, hluboký les plný pokřivených můřích stromů, v němž stojí rodové sídlo proslulého pokolení psychiatrů. A právě tam, do černěhvozdného domova svých předků, odjel jednoho loňského víkendu úspěšný romanopisec Ben Bookman dopsat svůj poslední horor… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
10 ZA 500,- Rej nočních můr
-
Den, kdy jsem zmizela
-
Bestseller Čas vos
-
Smrt před úsvitem
-
AKCE Kanibalové: Zrůdy s vražednými choutkami
-
Bestseller Hunting Adeline: Hon na Adeline
-
Očistec
-
Město světla
-
Rozsudek smrti
-
Město strachu
-
Poprava
-
Ti, co se v prach obrátili
-
Mrazení
-
Seminář
-
AKCE Blackwater: kniha první
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Bestseller Kavka & Řezník
-
Bestseller Skřivan & Řemen
-
Tajemství červa
-
Bestseller Bezradná
-
Ďáblovy dveře
-
AKCE Vraní strom
-
Bestseller Tajemství pomocnice
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
Nad jedním malým městečkem s vysokou kriminalitou se rozkládá tajemný Černěhvozd, hluboký les plný pokřivených můřích stromů, v němž stojí rodové sídlo proslulého pokolení psychiatrů.
A právě tam, do černěhvozdného domova svých předků, odjel jednoho loňského víkendu úspěšný romanopisec Ben Bookman dopsat svůj poslední horor nazvaný Strašák. V den, kdy Strašák vychází, se však hrůzný děj knihy začíná odvíjet i ve skutečnosti.
Detektiv Mills odhalí děsivou vraždu: rodinu rozřezanou na kusy a nacpanou do kokonů sešitých z kukuřičných slupek a zavěšených na trámech ve stodole – scéna jako vystřižená z úvodu Bookmanova posledního hororu. Když je podobným způsobem zavražděna i další rodina, Mills s kolegy z místní policie, a rovněž se svou dcerou Samanthou, pátrá po tom, jak ty vraždy – a zejména vrah – souvisí s právě vydanou Bookmanovou knihou. Času však není nazbyt, protože hororový příběh rychle spěje k hrůznému vyvrcholení.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 16 hodnocení čtenářů
9× 5 hvězdiček 7× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Marcela Vachelová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček Zakoupil produkt
Strašáci straší, to je to, co dělají... Krásně propracovaný, perfektně promyšlený, svižný román. Temný krvák protkaný detektivkou i nadpřirozenem. Ano, tohle čtení jsem si vážně užila! Autor čtenáře napíná od samého začátku až do úplného konce, nenechá ho ani na chvilku vydechnout. Neskutečná, pekelná jízda! V příběhu figuruje poměrně velké množství postav, které zlehka odkrývají svá tajemství a minulost. Nic není jasné po celou dobu děje, finální vysvětlení opravdu přicházejí až na samém konci románu. S klidným svědomím tedy mohu Rej nočních můr doporučit, rozhodně se nebudete ani na chvilku nudit!
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Čeká nás 9. díl Stranger Things? Proč si fanoušci myslí, že finále není skutečné
-
10 nejprodávanějších knih roku 2025 v síti knihkupectví Knihy Dobrovský
-
Zamilovaný vinopalník - švédská bomba, která vás nabije dobrou náladou | RECENZE
-
Heated Rivalry: Když se z knižní romance stane seriálový hit
-
Duch Pankráce: Příběh a svědectví smějících se bestií | RECENZE
-
Proč je Neklidný hrob zatím nejlepší knihou Kateřiny Šardické? | RECENZE
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Dohoda růží – vílí intriky, elegance a srdce rozsekané na tisíc kousků | RECENZE
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!