Prozření, aneb jak jsem se učil znovu chodit Thomas Alvarado, Andrea Sasínová E-kniha

Prozření, aneb jak jsem se učil znovu chodit - Thomas Alvarado, Andrea Sasínová

Prozření, aneb jak jsem se učil znovu chodit E-kniha

Thomas Alvarado, Andrea Sasínová

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

220 Kč s DPH

Rozsáhlý spis T. Alvarada je složen ze tří částí, jejichž názvy – Cesta, Prozření a Uvědomění – zároveň naznačují, že autor na základě zážitků se svou celoživotní, ale nenaplněnou láskou velmi podrobně zachytil svou cestu k pochopení toho, že vše, co se děje, není náhodné, nýbrž je řízeno vyššími silami, a aby se člověk zbavil tělesných i… Přejít na celý popis

Nejšťastnější muž na světě  Jaku Eddie Eddie Jaku vypráví svůj příběh k uctění památky těch, kteří vyprávět nemůžou. Více informací

Popis

Rozsáhlý spis T. Alvarada je složen ze tří částí, jejichž názvy – Cesta, Prozření a Uvědomění – zároveň naznačují, že autor na základě zážitků se svou celoživotní, ale nenaplněnou láskou velmi podrobně zachytil svou cestu k pochopení toho, že vše, co se děje, není náhodné, nýbrž je řízeno vyššími silami, a aby se člověk zbavil tělesných i duševních nemocí, měl by se (podle uvedeného návodu) sám snažit energeticky očistit své tělo od negativit, podvědomých strachů a mylných negativních přesvědčení. Po první, životopisné, a druhé, románově pojaté části knihy následuje třetí část výkladová o tom, jak za pomoci autorových poznatků a odborné literatury tento proces provádět.
Autor sám pak ke knize dodává, že tato kniha je transformační, proto v ní čtenář nemá hledat žádný určitý literární žánr. Osobně ji nazývá naučný životopisně-duchovní psychothriller s nádechem detektivního románu, takže si v ní každý čtenář najde to své.

I. část knihy se skládá z kratičkých příběhů, důležitých momentů autorova života. Historky jsou zábavné i depresivní, až se postupně autor dopracoval na invalidní vozík a k syndromu vyhoření - do bodu zlomu. 

II. část knihy je už psána více jako román, kdy se díky dívce, kterou miloval ale ona jej od dětství odmítala, dostával na duchovní cestu, snažil se zachránit jejich vztah, a zároveň pracovat na sobě samém.

III. část knihy je dále psána v románové až detektivní podobě. Je v ní popsáno jak autor objevoval nové druhy léčení, a procházel tak různými duchovními, psychologickými či frekvenčními terapiemi, díky kterým jsem se začal znovu učit chodit. Dále také začal přicházet a dávat do souvislostí momenty z I. části knihy tak, jak souvisely s jeho minulým životem padlého vojáka, karmickým propojením s dívkou, frekvenčním nastavení lidí, či splněnými přáními.

Sdílet 0

Nakladatel
Šuplík.cz
datum vydání
1.01.2020
ean
9788075501035
Jazyk
čeština
Počet stran
356

Jak si vede v knihy Dobrovský?

77977. v e-shopu | 73675. minulý týden | 16091. nejlepší dosažené 02.08.2021

167. v E-knihy - Osobní rozvoj | 122. minulý týden | 23. nejlepší dosažené 07.09.2021

Hodnocení a recenze čtenářů

5.0 z 5 1 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení produktu

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • 5 z 5 hvězdiček Alena Novosádová

    Děkuji mnohokrát autorovi za tuto knihu, kterou jsem přečetla za dva dny. Odsunula jsem kvůli ní i takového autora jakým je Joe Dispenza. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, je napsaná velmi čtivě a životní příběh je fakt silný, inspirující a poučný. Při čtení jsem měla často husí kůži, co by potvrzení pravdivosti a 3. oko mi cukalo tak, že mi málem vypadlo. Velmi oceňuji upřímnost a autentičnost s níž je kniha napsána. Všude ji doporučuji, protože si upřímně myslím, že stojí za to, si ji koupit a nechat se vtáhnout do děje. Ještě před 2 dny jsem netušila, že Thomas Alvarado existuje..., díky fb skupině Younity se to změnilo a nyní jsem jeho velkou fanynkou, protože takhle multitalentovaný člověk, s takovou vnitřní silou a nasazením dokáže fakt cokoli si usmyslí. Protože miluju příběhy s dobrým koncem, tak věřím, Tome, že se protančíte životem... S vděčností a respektem, Alli

    E-kniha, Šuplík.cz, 2020, 9788075501035

Další knihy autora