Odvrácená strana konce Michael Connelly E-kniha

Odvrácená strana konce - Michael Connelly

Odvrácená strana konce E-kniha

Michael Connelly

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

179 Kč s DPH

Totální sezona Zavzpomínejte na TOTÁLN! SEZONU SK Slavia Praha díky knižní podobě dokumentárního seriálu plné fotografií a rozhovorů. Více informací

Popis

Harry Bosch se po třiceti letech u policie stal soukromým detektivem. Stále však zůstává vlkem samotářem, jakým byl ostatně celý život: kašle na propagaci, nemá žádnou kancelář a své klienty si velmi pečlivě vybírá.
Jedním z nich je kalifornský miliardář, kterého na sklonku života pronásledují výčitky svědomí. Jako mladík prožil románek s mladou Mexičankou. Když otěhotněla, ztratila se ze světa. Porodila dítě? A pokud ano, co se s ním stalo?
Umírající magnát zoufale touží vědět, zda má komu odkázat své obrovské jmění. Bosch je jediný, komu důvěřuje. Oba muži dobře vědí, že tento případ představuje obrovské riziko nejen pro detektiva, ale také pro osobu, po níž pátrá. Přesto – nebo snad právě proto – se případu ujme, a jakmile se nitky začnou proplétat s jeho vlastní minulostí, je z něj zase zarputilý buldok, který neskončí, dokud nenalezne pravdu.

Sdílet 0

Nakladatel
Domino
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
424

Bestseller v knihy Dobrovský

140477. v e-shopu | 214654. minulý týden

871. v E-knihy - Detektivky, Thrillery a Horory | 1101. minulý týden

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 3 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Bozkobob

  Odvrácená strana konce nezklamala. Od první stránky jsem se tetelil blahem, protože to strašně moc evokuje Chandlera (pracháč si najme soukromý očko, onoho posledního čestnýho rytíře, aby mu někoho našel) a z týhle lajny nevybočí ani ve chvíli, kdy do toho kápne trochu policejní procedurálky a druhý případ.

  Kniha, Domino, 2019, 9788074982309

 • 5 z 5 hvězdiček Renáta Lasevičová

  Naprosto brilantní a skvělé napsáno ,žádné nudné pasáže ba naopak přečteno jedním dechem . Zjišťuji ,že knihy ,které nemají nálepku bestseller v sobě mají víc spisovatelského ducha.Connelly nezklamal a budu doporučovat všem co milují tenhle žánr.

  Kniha, Domino, 2019, 9788074982309

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora