Mámě Denisa Písaříková, Vanda Schreierová E-kniha

Mámě - Denisa Písaříková, Vanda Schreierová

E-kniha

  • Ihned ke stažení

169 Kč s DPH

Dixit Ověřte své vypravěčské schopnosti! Umožní vám vaše poutavé příběhy dosáhnout na vítězství? Dixit – zábavná společenská hra Více informací

Popis

Tato kniha je psána především pro mámy s cílem, aby v sobě objevily své mateřské já a vědomí, že ony jsou nejpovolanějším odborníkem na své miminko. Knížka plná informací, faktů, triků a také jiných úhlů pohledů na péči o kojence a děti. Ukáže vám, jak roli matky zvládnout s grácií a make-upem. Autorky působí jako lektorky a poskytují skupinové i individuální kurzy pro rodiče. Denisa vyrábí vlastní šátky na nošení dětí Mamalatté (mamalatte.cz, https://www.facebook.com/mamalattecz/?fref=ts) a Vanda je zakladatelka úspěšného portálu vanickovani.cz (také https://www.facebook.com/vanickovani/?fref=ts). Na danou problematiku se vždy dívají komplexně, berou v úvahu moderní závěry vědních disciplín, jako je například fyziologie nebo antropologie, a zároveň tyto poznatky využívají ve své praxi lektorek i matek. Autorky všem rodičům nalévají optimismus do žil, i když to není lehké, a nikdy je neopouští humor. Své zkušenosti, které získaly jako lektorky, vám teď servírují na puntíkatém podnose, abyste se z toho jednoduše nepicli.

Sdílet 0

Nakladatel
CPress
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
168

Bestseller v knihy Dobrovský

5266. v e-shopu | 4532. minulý týden

4. v E-knihy - Naučná literatura | 2. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.3 z 5 7 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 1 z 5 hvězdiček Anonym

    Je to cca 400 prázdných stránek, pravda - je tam cca 12 článků o ničem, resp. co si stáhnete na internetu zdarma. Toto veledílo má hodnotu cca dvacetikoruny. Kdo si chce psát denně pokroky svého miminka, může zakoupit v papírnictví obyčejný sešit za tyto peníze - udělá stejnou službu.

    Kniha, CPress, 2017, 9788026416944

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora