Čekáme děťátko Martin Gregora, Miloš ml. Velemínský E-kniha

Čekáme děťátko - Martin Gregora, Miloš ml. Velemínský

Čekáme děťátko E-kniha

Martin Gregora, Miloš ml. Velemínský

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

339 Kč s DPH

Romantika, která přetrvá staletí Jste-li romantické duše, potěší vás naše akce na lovestory, zamilované románky i červenou knihovnu, protože právě výběr těchto knih je nyní za cenu 99 Kč Více informací

Popis

Druhé vydání velmi úspěšné publikace detailně provede rodiče obdobím těhotenství, porodu a péčí o dítě do tří až čtyř let věku. Unikátní ultrazvukové snímky přibližují tajemství nitroděložního života plodu. Uvedena je také problematika pracovního vytížení a sexuálního života těhotné ženy, možnosti sportování a cestování v těhotenství. Nově je zařazena kapitola o porodu bez násilí. Praktické návody pomohou při výchově a výživě dítěte, při potížích s kojením či se zaváděním nemléčné stravy, stejně jako při péči o nemocné dítě. Nechybí očkovací kalendář, kalendář preventivních prohlídek, zásady první pomoci, kapitoly o relaxaci a masážích těhotné ženy, ale také o plavání a masážích kojenců. Celobarevná komplexní, odborně podložená příručka vycházející z českého prostředí se jistě stane cenným pomocníkem všem pečujícím rodičům.

Sdílet 0

Nakladatel
Grada
datum vydání
2013
Počet stran
384

Bestseller v knihy Dobrovský

77910. v e-shopu | 80963. minulý týden

100. v Nové e-knihy | 262. minulý týden

Hodnocení čtenářů

4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Anna

  Obsahuje všechno podstatné a důležité v péči o dítě, najdu g ní odpovědi na všechny otázky. Čtivě, srozumitelně napsaná. Velmi doporučuji.

  Kniha, Grada, 2013, 9788024737812

 • 4 z 5 hvězdiček Klaudia

  Čakala som viac praktických rád v časti o kojení a výžive detí. Inak je to fajn sprievodca hlavne pre všetky prvorodičky, ktoré chcú vedieť, čo všetko budú musieť absolvovať v tehotenstve a pri pôrode. Páči sa mi aj kapitola o masáži kojencov, ku ktorej sú pripojené názorné obrázky.

  Kniha, Grada, 2013, 9788024737812

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora