Komunikace v konfliktu Jan Kadlec, Rory Miller E-kniha

Komunikace v konfliktu - Jan Kadlec, Rory Miller

Komunikace v konfliktu E-kniha

Jan Kadlec, Rory Miller

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

 • Ihned ke stažení

209 Kč s DPH

Romantika, která přetrvá staletí Jste-li romantické duše, potěší vás naše akce na lovestory, zamilované románky i červenou knihovnu, protože právě výběr těchto knih je nyní za cenu 99 Kč Více informací

Popis

Konflikty mají spoustu podob. Od pravidelné hádky kvůli neumytému nádobí, přes seřvání nadřízeným, po domácí násilí a brutální vraždy v afektu. Násilí, verbální i fyzické, je formou komunikace a má svůj účel, charakter a pravidla. V pozadí totižstojí emoce a ty jsou do značné míry nejen předvídatelné, ale i ovlivnitelné.Na základě dlouholetých zkušeností z nebezpečné práce u vězeňské zásahové jednotky vypracoval Rory Miller jedinečný program ConCom, který učí, jak vhodnou komunikací předejít osobním konfliktům s cizími lidmi i se svými blízkými. Nabízí zcela novýnáhled na uvědomělou a efektivní komunikaci, která vám může snadno pomoci v každodenním životě.Tento vysoce efektivní komunikačně-psychologický program se nyní dostává do České republiky. V knize, kterou přeložil a tuzemským podmínkám přizpůsobil Jan Kadlec, zkušený instruktor působící na Policejní akademii ČR, se dozvíte, na jakých principechfungují mezilidské konflikty, co od nich očekávat a jak s nimi zacházet. Seznámíte se s užitečným modelem lidské komunikace a dostane se vám poučení o světě fyzického násilí a o jeho zvládání. Naučíte se vnímat věci, které podvědomě znáte, ale nikdyjste si je neuvědomili. Zbytek - stejně jako je tomu u každé sebelepší příručky - už bude záležet na vás.

Sdílet 0

Nakladatel
Mladá fronta
datum vydání
2018
Jazyk
čeština
Počet stran
176

Bestseller v knihy Dobrovský

142135. v e-shopu | 84743. minulý týden | 58396. nejlepší dosažené 03.05.2020

781. v E-knihy - Odborná literatura | 423. minulý týden | 223. nejlepší dosažené 23.04.2020

Hodnocení čtenářů

5.0 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Tom K.

  Zajímavý pohled na to, jak fungují emoce a jak se s nimi dá pracovat, je to spíš takový model efektivního předcházení a řešení konfliktů. Hodně problémů se dá vyřešit už jen tím, že si uvědomíme, kde sami děláme chybu. Doporučuji!

  Kniha, Mladá fronta, 2018, 9788020448156

 • 5 z 5 hvězdiček Jana

  Ke knize Komunikace v konfliktu nemohu napsat nic negativního. Kniha je velmi poučná a přesto čtivá. Dokázala mi otevřít oči a pohlédnout do scénářů života, s kterými se každý den setkávám, ale nikdy jsem jim nevěnovala pozornost. Velmi doporučuji.

  Kniha, Mladá fronta, 2018, 9788020448156

 • 5 z 5 hvězdiček Alena

  Zajímavá,poučná kniha pro každého,koho zajímá efektivní komunikace nejen v okruhu rodinného života,ale i v mezilidských vztazích.Předcházení osobních konfliktů je zde mimo jiné v souvislosti s našimi emocemi a jejich zvládání.Mnoho skutečností jsem při čtení uvědomila spolu s návody,jak se při různých situacích,které život přináší,zachovat.Zajímavá je i skutečnost ,že kniha je napsána autorem,který pracoval u zásahové jednotky ve vězení.Pokud tedy máte zájem o řešení mezilidských konfliktů,tedy o "model" lidské komunikace,knihu mohu jen doporučit.

  Kniha, Mladá fronta, 2018, 9788020448156

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora