Klášterní madrigal Vlastimil Vondruška E-kniha

Klášterní madrigal - Vlastimil Vondruška

Klášterní madrigal E-kniha

Vlastimil Vondruška

Četl(a) jsem
Chci přečíst

E-kniha

  • Ihned ke stažení

199 Kč s DPH

Antistresové omalovánky a spojovačky 1+3 zdarma Zažijte barevnou relaxaci s antistresovými omalovánkami a spojovačkami v akci 1+3 ZDARMA Více informací

Popis

Kdesi pod horami u hranic Českého království se nachází Klášter s panstvím, Bohem i generální kapitulou v Selbru opuštěným. Spravují ho líní řeholníci a obývají hříšní poddaní. Čas tu plyne klidně a bez ambicí, když do skriptoria Kláštera dorazí královská listina, podle níž se jedna z vesnic povyšuje na město. Nastane ovšem problém - která vesnice by to vlastně měla být? Poddaní začínají intrikovat, aby se této povinnosti vyhnuli. Ale to jim nebrání, aby dál nežili svůj život, jehož středem je především zábava v šenku a milostné schůzky pod ostřížím dohledem všímavých sousedek. Když už se situace stane neúnosnou, začne jednat královská kancelář i řeholníci, přinuceni okolnostmi.

Sdílet 0

Nakladatel
Moba
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
240

Bestseller v knihy Dobrovský

89030. v e-shopu | 82565. minulý týden

163. v E-knihy - Historické romány | 163. minulý týden

Hodnocení čtenářů

1.0 z 5 2 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

  • 1 z 5 hvězdiček Jitka

    Toto je skutečně jediná kniha Vlastimila Vondrušky, kterou jsem četla s velikými rozpaky. Proto jsem vlastně vůbec nepochopila proč byla napsaná a co tím chtěl autor říct.... dočetla jsem ji jen proto, že jsem stále čekala na nějaký zázrak v ději ...... a ten nakonec nepřišel..... Celá rodina čte všechny řady Hříšní lidé království českého i Královské letopisy a jsme z nich nadšeni. A to i ti, co téměř nečtou. Epopeje jsou také neskutečně úžasné.

    Kniha, Moba, 2011, 9788024343075

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora