4.2 z 5 hvězdiček
měkká vazbaE-kniha
- Ihned ke stažení
-
Kniha je ve formátech mobi ePUB
349 Kč s DPH
Jsme transparentní
Od autorky bestselleru Zpovědi trosky po čtyřicítce. Zábavný a srdceryvně upřímný román o přátelství a hledání štěstí. V životě není nic jisté. Zrovna když si myslíte, že už jste všechno vyřešily, může se obrátit vzhůru nohama… Liv Brooksová se ještě nevzpamatovala z bolestivého rozvodu. Nejisté budoucnosti se impulzivně rozhodne… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Little Stranger: Utíkej, holčičko
-
Leť & zapomeň
-
Tsunami
-
Znamenitá mrtvola
-
Hrad ve Skotsku
-
Půlnoční knihovna
-
Odkaz lidské mysli
-
Bestseller Kde zpívají raci
-
Věci mezi lidmi a byty
-
Jeden plus jedna
-
Vinice ve Francii
-
Ta věc s Rachel
-
Gazely
-
Výpravy na druhý konec světa: Další dobrodružství mladého přírodovědce
-
Sedm manželů Evelyn Hugo
-
Recept na toho pravého
-
Osamělé srdce
-
Bestseller Tajemství pomocnice
-
Vánoční prázdniny
-
Bestseller Haunting Adeline: Stíny nad Adeline
-
Hrad ve Skotsku
-
Hypotéza lásky
-
Bestseller Elektronická dárková poukázka 100 Kč
5.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
AKCE Ještě jednu noc
Od autorky bestselleru Zpovědi trosky po čtyřicítce.
Zábavný a srdceryvně upřímný román o přátelství a hledání štěstí.
V životě není nic jisté. Zrovna když si myslíte, že už jste všechno vyřešily, může se obrátit vzhůru nohama…
Liv Brooksová se ještě nevzpamatovala z bolestivého rozvodu. Nejisté budoucnosti se impulzivně rozhodne čelit tím, že vymění svůj londýnský život za vesnici, kterou zná z dětství, a okolní rozlehlé kopce parku Yorkshire Dales, odhodlaná začít znovu. Ale nové začátky jsou těžší, než se zdá, a tak se osamělá a ztracená Liv rozhodne adoptovat Harryho, starého psa
z místního útulku, aby jí dělal společnost.
Brzy však zjistí, že není jediná, kdo potřebuje nový začátek. Při každodenních procházkách po vesnici pozná Valentina, starého osamělého muže, který tráví dny koukáním z okna, malého chlapce Stanleyho, který se všeho bojí a schovává se za zahradní brankou, a dospívající dívku Mayu, naštvanou na celý svět. Věci se však pomalu začnou měnit…
Zábavný a srdceryvně upřímný román, ve kterém se snadno najdete, vypráví o přátelství, hledání štěstí a o tom, že něco nového přijde, když to nejmíň čekáme. Pokud se vám všechno zhroutí, stačí jedna dobrá věc, aby zase stálo za to žít.
Alexandra Potter je britská autorka bestsellerů a četných romantických a humorných románů včetně knih Zpovědi trosky po čtyřicítce a Jedna dobrá věc. Její knihy jsou vydávány ve více než dvaadvaceti zemích a celosvětově se jich prodalo přes milion výtisků (ve Velké Británii, Spojených státech amerických, Německu, České republice, Slovinsku a Srbsku se pravidelně objevují v žebříčcích bestsellerů).
Alexandra se narodila a vyrostla v anglickém Yorkshiru a nyní žije v jihovýchodním Londýně se svým panem Kaliforňanem a jejich záchranářským psem, adoptovaným z Bosny. Když zrovna nepíše nebo necestuje, tráví až moc času na Instagramu, který jí neustále připomíná, že by měla pravidelně cvičit, pít dost vody, praktikovat mindfulness, a hlavně se cítit požehnaně.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.6 z 5 7 hodnocení čtenářů
4× 5 hvězdiček 3× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Jaroslava Klímová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Moc hezký příběh. Měla jsem obavy z toho, aby se těch 500 stran nestalo plácáním na místě, ale byla jsem mile překvapená. Hodně věcí se v příběhu dělo a krásně se to četlo. Bylo mi líto, že kniha skončila. Doporučuji.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Místo na lásku: Lilly Lucas přináší povedený start nové série | RECENZE
-
Máme pro vás dárek: audioknihu „Honba za meteorem“ zdarma
-
Julie Caplinová vydá svou prvotinu i nový Romantický útěk
-
6 nejčtivějších únorových novinek
-
České vydání Alchemised: ilustrace a barevná ořízka potvrzeny. Předobjednávky spuštěny
-
Za hranicí času: kniha, u které budete chtít „ještě jednu kapitolu“ | RECENZE
-
Nevíte, co číst? Prolistujte si náš nový knižní katalog na jaro 2026
-
Neotvírat!!! Kouše! Proč děti tuhle knihu milují?
-
Kniha Azraelova – drsná, temná a překvapivě návyková | RECENZE
-
Filmová adaptace Vyhnání Gerty Schnirch už za pár dní na HBO. Podívejte se na trailer
-
10 tipů na romantické knihy, z kterých si sestavíte balíček 10 za 500,-
-
Urbex, smrt a švédský chlad – vítejte v Rezavém lese