Popis

Kapitán Karel Krol vyšetřuje hromadnou vraždu skupiny mladých rebelantských malířek, které si říkají Wild graffiti. Jak tento masakr souvisí s incidentem, jenž se odehrál na česko-rakouských hranicích před skoro čtyřiceti lety? Následují další vraždy spojené s namalovanými extravagantními obrazy…

Sdílet 0

Nakladatel
Moba
datum vydání
2017
Jazyk
čeština
Počet stran
384

Jak si vede v knihy Dobrovský?

111270. v e-shopu | 143705. minulý týden

822. v E-knihy - Detektivky, Thrillery a Horory | 1066. minulý týden

Hodnocení a recenze čtenářů

4.3 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Nic moc 1 2 3 4 Perfektní 5

 • 5 z 5 hvězdiček Veronika Švendová

  Knihu jsem si koupila na základě toho, že jsem měla příležitost si přečíst ukázku přímo od spisovatele. Ta mne zaujala a koupila jsem si i knihu abych si mohla přečíst jak to celé dopadne. Jsem ráda, že tato kniha je v mé knihovně. Děj je napínavý od začátku do konce. Hodně čtivá kniha, zajímavý nápad. Za mě určitě doporučuji.

  Kniha, Moba, 2016, 9788024371665

 • 3 z 5 hvězdiček Yetta

  Detektivka z českého prostředí, se svérázným detektivem v ,,hlavní roli“. Detektiv Karel Karol vyšetřuje s týmem vraždu extravagantních malířek, do toho je tu postava kulhavého mnicha. Karolova manželka - právnička, která se snaží z jejich vztahu uniknout. Detektiv má slabost pro drogy a jiná potěšení… Z mého pohledu takový malý český mix plných standardních klišé, které jste už četli anebo viděli v TV, ne nadarmo je autor spoluscénáristou seriálu Kriminálka Anděl. Každopádně vše zachraňuje závěr a rozuzlení celého případu.

  Kniha, Moba, 2016, 9788024371665

 • 4 z 5 hvězdiček Šárka Fofoňková

  Po knize jsem sáhla poté, co jsem si přečetla, že autor spolupracoval na scénáři k seriálu Kriminálka Anděl. Jeho epizody jsem ráda sledovala. 12. 12. je velmi napínavý, rozvětvený příběh. Děj ubíhá svižně, rozhodně vás nenudí. Nenajdete hluchá místa, která byste měli potřebu zkrátit či vynechat. Ale přesto jsem měla zhruba v polovině knihy pocit, že je toho jaksi všeho mnoho. Mnoho obětí, mnoho postav, široce se rozpínající děj. Dokonce jsem měla později i dojem, že jsem odhalila konec, a jak mě tedy bude bavit děj až do konce? Chyba lávky. Vraha ani motiv jsem neodhalila, střípky do sebe začaly krásně zapadat a já si čtení užila až do poslední strany. Karel Krol je ústřední postavou příběhu. Jako člověk mi však nijak zvlášť sympatický nebyl, možná i svým, ne zrovna záporným, vztahem k drogám. Trošku mi také vadil slang mezi policisty, přišel mi nepřirozený, tak nějak násilně vytvořený. Ale to je pouze můj subjektivní pocit. Celkově bych však měla jednu poznámku k textu. Kniha obsahuje spoustu překlepů a zkomolených slov. Je to už druhá kniha od Moby v poslední době, kde se to hemží chybami. Shodou okolností jsem je četla po sobě, takže mě to docela dost zamrzelo. A opravdu si toho nešlo nevšimnout. Knihu určitě všem milovníkům napětí můžu doporučit. Vím, že spoustu čtenářů se českým autorům vyhýbá, ale rozhodně k tomu není důvod.

  Kniha, Moba, 2016, 9788024371665

Další knihy autora

Další knihy autora

Všechny knihy autora

Všechny knihy autora