Rok 2018 bude PLNÝ očekávání, změn a hlavně – ÚŽASNÝCH DIÁŘŮ

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Rok 2018 bude PLNÝ očekávání, změn a hlavně – ÚŽASNÝCH DIÁŘŮ - titulní obrázek

Také už se nemůžete dočkat, až otevřete diář a začnete psát nový rok 2018? Stránky jsou neposkvrněné, plány veliké, ambice vysoké. S dosažením vašich cílů a praktickou organizací úkolů vám pomohou diáře. Vyberte si ten nejvhodnější pro vás.

 

A cup of style - Motivační diář 2018

 

 • A Cup of Style 2018 - Motivační diář

  kniha

  Blogerky Lucie a Nicole z A Cup of Style věří, že správné plánování je velká část úspěchu. Proto už podruhé vytvořily diář, který tě nejen provede celým rokem a pomůže ti…

  329 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Stejně jako u diáře pro rok 2017 jsme chtěly, aby byl diář co nejpraktičtější. Aby byl holčičí, ale zároveň minimalistický, s velkým množstvím plánovačů, s motivačními hesly a s prostorem pro poznámky. To jsou pro nás při plánování ty nejdůležitější aspekty a pevně věříme tomu, že budou vyhovovat i vám.

Sestry Ehrenbergerovy – Lucie a Nicole vytvořily letos rovnou dva formáty diáře. Jeden, ve velikosti A5 je motivační, obsahuje spoustu skvělých tipů, rad, krátkých textů či jednoduchých úkolů, které vám pomohou vést si během celého roku co nejlépe.

A protože obě vědí, že se hodí mít i menší diář, určený především pro vaše úkoly a poznámky, který jednoduše přibalíte do každé kabelky, navrhly také diářek ve velikosti A6.

 

 • A Cup of Style 2018 - Diář

  kniha

  Blogerky Lucie a Nicole z A Cup of Style věří, že správné plánování je velká část úspěchu. Proto vytvořily diář, který tě nejen provede celým rokem a pomůže ti řádně si…

  249 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Diář 2018 Rok podle Dary

 

 

Váš diář bude takový, na jaký jste zvyklí. Nic z něj neubude, naopak přibude pár skvělých vychytávek, které mně během života s ním přišlo důležité doplnit.

V diáři stvořeném známou zpěvačkou Darou Rolins nalezneme nejen očekávané prvky jako motivační textíky a fotografie z její kariéry, ale i Dařiny oblíbené recepty, rady a tipy na zdravý životní styl. Diář obsahuje praktickou kapsu na vizitky a jako bonus zrcátko a sadu motivačních samolepek.
 
 

Svoboda – Diář s citáty Paula Coelha

 

 
Paulo Coelho, brazilský spisovatel, autor knih Vyzvědačka, Alchymista a dalších, převáděl své sny a myšlenky do svých děl. My z nich nyní můžeme čerpat jeho moudrost a nechat provázet své kroky v roce 2018. Jeho citáty a nádherné ilustrace Cataliny Estrady dělají z tohoto diáře naprostou perlu.
 
 
 
 

Cesta - Diář 2018 Malý princ

 

 
Jedním z dalších kouzelných diářů, které odráží myšlenky slavného spisovatele, tentokrát váženého Antoina de Saint-Exupéryho, je diář Cesta. Každému měsíci je věnováno jedno téma (Cesta, Naděje, Láska, Přáleství...), v jehož duchu se citáty celý měsíc nesou. Slova, která doprovázejí naše plány, nám mohou pomoci zodpovědět spoustu našich otázek, popohnat nás správným směrem či pohladit po duši. A to je přesně to, co při dosahování našich cílů chceme.
 
Který padl do oka vám?
Nebo máte raději konzervativnější diáře? Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete!


 

 

 

 
 
 
Desítky dalších diářů naleznete v našem eshopu. Největší výběr však nabízíme přímo v našich knihkupectvích! Těšíme se na vaši návštěvu.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet