Lucie a Nicole Ehrenbergerovy

Lucie a Nicole Ehrenbergerovy

Lucie a Nicole Ehrenbergerovy můžete znát především díky jejich blogu a YouTube kanálu A Cup of Style - značce, na které pracují již přes deset let!

Více informací

 

 • A Cup of Style 2018 - Motivační diář

  kniha

  Blogerky Lucie a Nicole z A Cup of Style věří, že správné plánování je velká část úspěchu. Proto už podruhé vytvořily diář, který tě nejen provede celým rokem a pomůže ti…

  329 Kč

  Nedostupné

  Četl(a) jsem

 

Holky z A Cup of Style jsou sestry. Na svém blogu pracují už od roku 2009. Nyní se věnují především životnímu stylu a módě - svému největšímu koníčku. 

Jsme dvě sestry a nejlepší kamarádky zároveň.

Jelikož tyto dvě mladé ženy mají za sebou náročné studium, práci na vlastní značce a dalších projektech, rozhodly se podělit se světem o své zkušenosti s organizací času. Již v roce 2016 stvořily svůj první diář. Byl motivační, elegantní, praktický a velice oblíbený! 

Úspěch tohoto projektu zapříčinil, že jsme si mohli diář koupit i v roce 2017 - tentokrát ve dvou verzích. 

Holky z A Cup of Style myslely na to, aby byl tento časový organizér pro rok 2018 nejen stylový, ale i praktický, dodával vám energii do života, motivaci a uspořádal vaše plány tak, aby byly realizovatelné a přehledně uspořádané.

Kromě diářů mají holky vlastní značku oblečení, sešitů a módních doplňků. Jistě od nich můžeme čekat ale i další velké věci! 

Sdílet 0

Doporučujeme Od nejnovějších Od nejprodávanějších Podle ceny

Vše Novinky Bestsellery

Řazení
Filtrovat

Knihy autora

Typ knihy

Stav

Hodnocení