Na božské nákupy do naší nové prodejny v Letňanech!

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Na božské nákupy do naší nové prodejny v Letňanech! - titulní obrázek

Letňany jsou místem nekonečných nákupů a inspirace – což se v podzimním období, kdy všichni horlivě sháníme dárky na Vánoce, opravdu hodí. Proto všechny jistě potěší, že v tomto obchodním centru otevíráme 27. září nové, zrekonstruované, obrovské knihkupectví!

Všichni jsme na něj dlouhé měsíce čekali a konečně jej můžeme představit – Letňany budou jedním z našich největších knihkupectví, ve kterém najdete na 80 000 knih, diáře, mapy, školní a kancelářské potřeby, společenské hry a v neposlední řadě skvělé dárky!

Víme, že takto veliké knihkupectví na místě, kam se sjíždějí nakupující z Prahy i širokého okolí, si zaslouží prvotřídní servis. Proto jsme pro naše čtenáře dali dohromady tým šikovných knihkupců, za kterými si kdykoliv můžete přijít pro radu!

Díky velikému prostoru, který nám naše prodejna bude nabízet, se i na této prodejně můžete těšit na skvělé autogramiády s autory. Mezi ty nejbližší patří setkání s Annou Musilovou a Bárou Nesvadbovou, které se uskuteční 29. září.

A proč se vyplatí navštívit naše letňanské knihkupectví hned při otevření? Protože můžete soutěžit o balíček pěti knih! Stačí nakoupit od 27. do 30. září s kartičkou Klubu Knihy Dobrovský.

A to není jediná výhoda, kterou vám kartička Klubu Knihy Dobrovský zajistí. Po celý víkend 29. a 30. září totiž platí pro členy Klubu sleva 20 %. Tu nelze uplatnit na učebnice, dárkové poukazy, e-shopové objednávky a již zlevněné zboží.

Když bude váš nákup v těchto dnech navíc v hodnotě minimálně 1000 Kč, máte na výběr z pěti titulů, které si můžete koupit za pouhou 1 Kč!

Na výběr je z těchto knih:

  • Kouzelné zahrady Omalovánky
  • Lahodně s Ellou džusy a smoothies
  • Poslední dívka
  • Dávám ti své tělo
  • Moje pouliční kuchyně

Věřte, že ani tímto akce v Letňanech nekončí! Těšíme se na vás!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet