Nové vydání magazínu DOBRO.DRUH je nabité knižními tipy i rozhovory

Sdílejte článek s přáteli Sdílet 0 Sdílet

Knihy Dobrovský Knihy Dobrovský

Nové vydání magazínu DOBRO.DRUH je nabité knižními tipy i rozhovory - titulní obrázek

Magazín pro všechny milovníky dobrých příběhů je opět on-line! I tentokrát se můžete těšit na svěží dávku knižní inspirace, novinky ze světa deskových her, a především na skvělé rozhovory. Prozradíme už v úvodu, že jednou z osob, kterou jsme vyzpovídali, je herec a miláček žen Ondřej Brzobohatý.

Královna romantiky

Hned první stránky magazínu jsme věnovali Moně Kasten, která se zapsala do srdcí čtenářů jako autorka novodobých romantických příběhů.

 » SEZNÁMIT S MONOU «

Rozhovory

Zoje Stage

  • Autorka se nám představila v roce 2019 s psychologickým rodinným dramatem Dětské zoubky a sama byla velmi překvapena, že ji čtenáři řadí mezi hororový žánr. Co na to říká a jaká bude její další kniha?

 » CO NA TO ZOJE? «

Alena Mornštajnová 

  • V květnu se nám nejen o Listopádu, ale také o tom, co pro ni znamená svoboda, rozpovídala bestsellerová česká autorka Alena Mornštajnová

 » PŘEČÍST ROZHOVOR «

 

Dobro.druh

 
Adam Pýcha

  • Mezi vyzpovídanými autory nesměl chybět ani Adam Pýcha se svým debutem Druhá šance. O práci na první knize i o jeho pozici marketingového a e-commerce ředitele se rozpovídal skutečně bohatě.

 » JAK DOSTAT DRUHOU ŠANCI? «

 
Ondřej Brzobohatý

  • A rozhovorový čtyřlíštek nemohl uzavřít nikdo jiný než zmiňovaný miláček žen Ondřej Brzobohatý. Představí vám svou deskovou hru i chystanou knihu.

 » SEZNAMTE MĚ S ONDŘEJEM «

 

Velké téma

Ať už se letos chystáte strávit dovolenou u vody, túrami po horách nebo na zahrádce, určitě se vám hodí knižní inspirace, protože té není nikdy dost! Naše redaktorka Adriana si pro vás přichystala velký článek s tipy pro velké i malé čtenáře.

 

» INSPIRUJTE MĚ « 

 

Čtení pro děti

O poutavých knížkách pro čtenáře začátečníky se rozepsala studentka pedagogiky, naše redaktorka Lucka.

» KNIHY PRO DĚTI «

Společenské hry

Pokud patříte mezi herní nadšence, obraťte svou pozornost k článku Hravé léto přichází, kde najdete chystané novinky. Věděli jste například, že brzy vyjde jubilejní edice legendární hry Carcassone?

 

» JDEME SI HRÁT «

 

Pravidelné rubriky

Pokud jste si oblíbili některou z našich pravidelných rubrik, ani o ni nebudete ochuzeni. Těšte se na výběr toho nejlepšího, doporučení našich knihkupců, novinky na knižních pultech, DOBRO.MĚR a další.

Přejeme vám dobrovskou počtenou!

Líbil se vám článek? Sdílejte ho s přáteli!

Sdílet 0 Sdílet

Související knihy