Adriana Šťastná

Adriana Šťastnáredaktorka

Už jako dítě jsem milovala knížky ze života, měkké dárky a chlupaté ponožky. Láska k těmto věcem mě neopustila ani v dospělosti, za což jsem šťastná.:-) Naopak se k tomu přidala možná až chorobná láska ke kuchařkám.:-))

Kromě čtení jsem už na základce vedla vlastní noviny a pokračovala v této tvorbě i na střední a vysoké škole. Psaní mě zkrátka naplňuje a díky němu pociťuji volnost a pocit bezpečí.

Jsem milovnice podzimu, i přesto, že se toto roční období netěší příliš velké oblibě. Miluji šustění listí, pozorování lidí skrz zamlžená okna kavárny, jak pobíhají s deštníkem sem a tam, a to nejčastěji nad šálkem dobrého čaje. Kdyby to bylo jen trochu možné, pořídila bych si chovnou stanici labradorů, jsem prostě pejskař. Kromě toho všeho zbožňuji cestování a letištní haly, kde se mísí různé cizí vůně a lidé se tu střetávají a loučí - tak jako v běžném životě. U cizích lidí i kamarádů mám „nálepku“ ta holka s ježkama, jelikož chovám dva ježky.

Ve volném čase kromě čtení hrajeme s kamarády společenské hry a koštujeme ty nejlepší česká vína. Bez toho by to prostě nešlo.

Čeho se na nás dopustili druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.

 

Sdílet 0

Články blogu