4.5 z 5 hvězdiček
Audiokniha (CD)Audiokniha
- Produkt je vyprodaný.
Problémy s modrou krví a rodinným sídlem doslova v Kostce. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
DOBRÁ CENA Chirurg
-
Losos v kaluži
-
Aristokratka pod palbou lásky
-
Osm
-
Deník kastelána
-
Italské dvojhubky
-
Bábovky
-
Hotýlek
-
AKCE Hoď se do pogody
-
Deník kastelána
-
Babička
-
Bestseller Novinka Aristokratka na smrtelné pohovce
-
DOBRÁ CENA Dědina
-
Bestseller Připravujeme Aristokratka na smrtelné pohovce
-
Manuál zralé ženy
-
Listopád
-
Připravujeme Aristokratka pod palbou lásky
-
Ostře sledované vlaky
-
Nesnesitelná lehkost bytí
-
Aristokratka v Československu
-
Zloději zelených koní
-
Žítkovské bohyně
-
Romeo, Julie a tma
-
Buď v pogodě
Problémy s modrou krví a rodinným sídlem doslova v Kostce. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Skvělým řešením se zdá být projekt, v němž se mladá aristokratka Marie III. před zraky návštěvníků chystá, po vzoru svých předchůdkyň, předčasně zemřít. Smrt by mohla přitáhnout senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak - projekt s aristokratkou v rakvi je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných audioknih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.Účinkující: Veronika Kubařová
- série
- Aristokratka 3. díl z 8
- Další ze série
-
1.
Poslední aristokratka
2. Aristokratka ve varu
3. Aristokratka na koni
4. Aristokratka a vlna zločinnosti na zámku Kostka
5. Aristokratka u královského dvora
- kategorie
-
Audioknihy »
Beletrie »
Česká a slovenská beletrie
- Témata
- humor český román
- Nakladatel
- OneHotBook
- Hmotnost
- 115 g
- jazyk
- čeština
- Vazba
- CD
- datum vydání
- 2.12.2016
- ean
- 8594169481265
- Rozměr
- 114 x 126 x 12
- datum dotisku
- 2.12.2022
-
Marcela G.
Nejchudší zámek v Čechách zůstává věrný své nelichotivé pověsti a naši staří známí z knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu se opět topí v nezaplacených účtech. Jako nejlepší řešení se zdá využít mladou aristokratku Marii Kostkovou, která by po vzoru svých předchůdkyň mohla eventuálně předčasně zemřít, nalákat tak na zchudlou Kostku senzacechtivé návštěvníky a donutit je tam utratit peníze. Vše je ale úplně jinak a milovníci řízného humoru Evžena Bočka se mají i tentokrát na co těšit.
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.4 z 5 173 hodnocení čtenářů
102× 5 hvězdiček 43× 4 hvězdičky 21× 3 hvězdičky 2× 2 hvězdičky 5× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvěle napsané a vtipné jako předchozí dva díly. Velmi dobře se čte.
Přečíst více -
Anonym registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Boček je bůh... každý z dílů Aristokratky jsem přečetla pomalu jedním dechem. Skvělé, vtipné, doufám, že Pan spisovatel bude ve svém psaní pokračovat :-)
Přečíst více -
Markéta registrovaný uživatel 1 z 5 hvězdiček
Prostě ne. První díl mě (a celou rodinu) bavil. Druhý byl slabší a tento třetí je vyloženě mimo. Nechápu, jak mohla projít takhle lichá zápletka (celé to je od začátku postavené na tom, že Kostkovi jsou jediní žijící příslušníci rodu a mají povinnost Kostku zachránit. A najednou se objeví tetička, o které vlastně kastelán celou dobu věděl?!). Potom už bych těm postavám přála už i nějaký vývoj (Marie už je tři knihy spokojená s pár dopisy a žádnou akcí od Maxe; pan Spock pořád umírá a ještě neumřel...). Jediný moment, kdy jsem se opravdu smála (a sama se za to trochu stydím) bylo policejní hlášení, které ale v polovině ztratilo šmrnc a bylo už pouze vulgární a paušalizující. Za mě opravdu vhozené peníze.
Přečíst více -
Michaela Prokešová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
To se čte samo :-D Upozornění: knihu nečtěte večer v posteli v přítomnosti vedle vás již spící osoby, výbuchy smíchu by se mu nemuseli líbit :-D
Přečíst více -
Undying registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Miluji! :-)
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Stále nemáte dárky? Nebojte, tyhle stihnete nakoupit i zítra!
-
Vánoce na Skotské vysočině: Příběh, který vás dokonale naladí na sváteční atmosféru | RECENZE
-
Darujte pod stromeček deskovou hru! | Vánoce voní knihou
-
Triumf pro českou fantastiku: Legie je Knihou roku Lidových novin
-
AOMU: česká aromaterapie, která zpříjemní čtení i každý den
-
Těchto 5 knih potěší každého fanouška napínavých příběhů | Vánoce voní knihou
-
Máme pro vás novinku: Pojištění proti poškození a ztrátě pro nákupy bez starostí
-
Svědectví o životě v KLDR 2 - Hovory z rudého pekla | RECENZE
-
10 nejlepších deskovek, které prostě musíte vyzkoušet!
-
Pirueta - když se hokej potká s baletem: Pohádka, které nejde odolat | RECENZE
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
Láska na spadnutí: Román plný pořádného jiskření a lehkého humoru | RECENZE