4.8 z 5 hvězdiček
pevná vazbaAudiokniha (mp3)
- Audiokniha (mp3) je momentálně nedostupná
Také ve druhém rozsáhlém příběhu s historickým námětem nás Ken Follett zavádí do středověkého anglického městečka Kingsbridge, avšak o zrhuba sto padesát let později než v románu Pilíře země. Do spletitých osudů obyvatel Kingsbrigde 14. století, jejichž život je nerozlučně spjat s chodem dvou místních klášterů a obchodními úspěchy vlnařského… Přejít na celý popis
K tomuto produktu zákazníci kupují
-
Bestseller Šikmý kostel
-
Vyhnankyně
-
Bestseller Šikmý kostel 3
-
Bestseller Vesmírníček
-
Bubny podzimu
-
Bestseller Tajemství všech tajemství
-
Rozpůlený dům
-
Faraon
-
Cizinka
-
Malý princ
-
Náměsíčník
-
Lucemburská epopej III
-
Diana: Královna srdcí
-
M+B+M
-
Psychiatr
-
Tajemný Etrusk
-
Čtyři ženy Karla IV.
-
Jih proti Severu I.
-
Lifestyle
-
Trója
-
Temná hra
-
Bestseller Děcké lékařství - 100+ triků, jak neskončit v nemocnici
-
Bestseller Vánoční e-shopová dárková poukázka 500 Kč
0.0 z 5 hvězdiček
Voucher -
Bestseller Novinka Vánoce na Manhattanu
Také ve druhém rozsáhlém příběhu s historickým námětem nás Ken Follett zavádí do středověkého anglického městečka Kingsbridge, avšak o zrhuba sto padesát let později než v románu Pilíře země. Do spletitých osudů obyvatel Kingsbrigde 14. století, jejichž život je nerozlučně spjat s chodem dvou místních klášterů a obchodními úspěchy vlnařského cechu, tentokrát podstatným způsobem zasáhne největší pohroma seslaná na lidský rod: epidemie nemoci známé jako velká či černá smrt, moru, který vyhladí skoro polovinu tehdejší evropské populace. Ken Follett: Na věky věků | Překlad Libuše a Luboš Trávníčkovi| Čte Vasil Fridrich | Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková | Mastering Štěpán Škoch | Hudba Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r. o. | Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a. s. – Témbr, červenci 2023.
- série
- Pilíře země 2. díl z 4
- Další ze série
-
Večer a jitro
1. Pilíře země
2. Na věky věků
3. Ohnivý sloup
4. Zbroj světla
- kategorie
-
Audioknihy »
Beletrie »
Historické romány
Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda
4.9 z 5 27 hodnocení čtenářů
23× 5 hvězdiček 4× 4 hvězdičky 0× 3 hvězdičky 0× 2 hvězdičky 0× 1 hvezdička
Přidejte své hodnocení produktu
Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5
-
Marie registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvěle napsaná kniha, jak je u tohoto autora zvykem. Napínavé osudy hlavních hrdinů člověk doslova hltá. Navíc se čtenář hodně dozví o životě obyčejných lidí ve středověké Anglii, takže je kniha nejen zábavná, ale také poučná.
Přečíst více -
Zdenka registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Na věky věků se mi líbí o něco více, než Pilíře země. Postavy jsou opět přehledné a snadno rozeznatelné a prožíváme s nimi jejich životní osudy během několika desetiletí ve středověké Evropě. Poznáme tak hodně fenoménů typických pro tuto lidskou éru. Oproti minulému dílu se mi zdá příběh o něco dospělejší, Pilíře země možná místy připomínali literaturu pro mládež. V příběhu také znatelně přibylo sexu. Kniha mě nadchla od prvních stránek a rád se k ní budu vracet.
Přečíst více -
Bozkobob registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvěle napsaná kniha, jak je u tohoto autora zvykem. Napínavé osudy hlavních hrdinů člověk doslova hltá.
Přečíst více -
Barbora Kolářová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Volné pokračování Pilířů. Opět je skvěle přiblížená nevědomost a neznalost lidí v té době a teprve postupné objevování věcí pro nás samozřejmých
Přečíst více -
Adriana Dosedělová registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček
Skvěle napsaná kniha. Vtáhne vás do děje a vy se rázem ocitáte spolu s nimi ve 14. století. Drsný život. Nic k závidění. Kniha vyvolává hluboké emoce.
Přečíst více
Vývoj ceny Nápověda
Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.
Články, které stojí za pozornost
-
Darujte dětem kouzlo Vánoc: jedinečný set Albi tužky a Zimních pohádek jen u nás!
-
5 nejkrásnějších vánočních obálek a pár tipů navíc
-
Tipy na knižní dárečky pro malé čtenáře | Vánoce voní knihou
-
Atomové šelmy: Když predátoři vyrážejí na lov postapo fanoušků | RECENZE
-
Festival Knižních závisláků 2026: Poprvé v Praze! Vstupenky v prodeji za zvýhodněnou cenu
-
Stranger Things 5: První vlna nasadila laťku hodně vysoko | RECENZE BEZ SPOILERŮ
-
Atmosféra, která pohltí: T. J. Reid přináší další silný román| RECENZE
-
V neděli začíná advent. Máte připravený adventní kalendář a vánoční knížky pro děti?
-
Nestihli jste znovu zhlédnout Stranger Things? Máme pro vás shrnutí 1.-4. série
-
Keeping 13 - Emocionální kolotoč, který budete milovat | RECENZE
-
Příběhy mezi regály: Křest kalendáře Muž roku a Anděl mezi zdravotníky
-
Kletba pravé lásky: Když pohádka potemní | RECENZE